Iphone Ne kelime oyunu

IPhone için en iyi 5 Ücretsiz Kelime Oyunları

Kelime oyunları belki de kelime artırırken biraz zaman öldürmek için en iyi yollardan biridir. Ancak, bunlardan bu kadar binlerce App Store üzerinden kullanılabilir olduğunda gerçekten orijinal olanları bulmak oldukça zor olma eğilimindedir.

Bunun yerine bizim alır bir göz atın ve sonra gidip onları indirebilirsiniz Peki neden onları aramak?

Nasıl yapılır: Windows 10 Başlat Menüsü Buhar, Origin ve Diğer oyunlar Pin için

tipo baskı

Biz zaten Tipo tüm oyun sunabileceği gösteren ilgili yazdım. olsa sadece sıska istiyorsanız, işte burada: Tipo dışarı kolayca en iyi iOS kelime oyunlarından biri yapma, türün ana elementlerden ilham çizer ama bir çevrimiçi rekabet çok benzersiz (ve oldukça bağımlılık) eleman ekler bir kelime oyunudur Orada.

Google Reklamları

kelimeler oluşturmak ve birbirlerinin mektupları için online bir rakibe karşı mücadele. hepsini alır bir maç kazanır!

Ruzzle arkasında mekaniği basit: Siz ve (Facebook ve Twitter arkadaşlarınızla dahil) online rakip gibi pek çok kelime az iki dakika içinde harflerinden olabildiğince bulmak zorunda. Siz herhangi bir yönde kelime oluşturacak şekilde onlara parmağınızı kaydırarak harfleri bağlayabilirsiniz. İki dakika her üç tur sonunda, en yüksek puana sahip oyuncu kazanır.

Tekrar mektuplar için ya da örneğin tekrar kelimeler için ek puan gibi, tabii ki ona daha çok var. Ama özünde, oyunun sevinç her turda süren iki dakika içinde rakibini yenerek acele olduğunu.

Beş kutularının her biri üç satır kullanarak, kelimeler oluşturmak için size (bir seferde sadece bir tane) ile sunulmaktadır harfleri yere sahip. Bu Moxie öncül olduğunu. Ayrıca bu tür ile başlayan herkes için mükemmel bir güzel sunulan kelime oyunu. Ayrıca harflerini takas ve sonsuz olanaklar ile oyun sağlar kullanamazsınız olanlar, iletebilirsiniz.

Ayrıca, aynı zamanda oyunun temasını değiştirebilirsiniz. Ayrıca ek renkler bir maliyetle geliyor.

WordJong Lite

kelime oyunları ve Mahjong unsurları Karıştırma, aptly WordJong Lite yalnız oynayabilir bir kelime oyunudur. Kazanmak için, mevcut kiremit üst katman kullanarak mümkün olan en iyi kelimeler oluşturmak gerekir. Ne kadar bağımlılık (ve aynı zamanda sinir bozucu bir bit) oyun yapar günlük zorlukların varlığı ve yenmek zorunda puanı olan. Sorun sadece daha fazla isteyen bırakacağım olabilir günde bu, biri var, olsa.

Iphone Ne kelime oyunu

WordJong da bazı büyük ses efektleri vardır ve kulaklık ile oyun oynarken metro sürme bile size rahatlatacaktır.

çocuksu tarafı sunumu-bilge biraz Word Kuş çıktı iken oldukça büyüleyici bir kelime oyunu olması. Bunun, amacınız tüm mevcut dönüşler kullanarak mümkün olduğunca çok sayıda sikke elde etmektir. Sen daha fazla para almak ve daha fazla döner kazanmak için bitişik harfleri (her biri belirli bir jeton değeri vardır) kullanarak kelimeler oluşturmak zorunda. Ayrıca prim sürümünü satın alarak bazı ek özelliklere kilidini açabilir.

Genel olarak, çok basit bir kelime oyunu kısa zaman açıklıklar içinde sizi meşgul edecek.

Yani oraya gitmek. indirmeye başlayın ve eğlenin!

126 en iyi iPad iPhone Oyunlar: iOS için Gerçekten harika oyunlar

Biz bulmacalar roleplaying oyunlara, iPad, iPhone ve iPod touch için 126 en önemli, mutlaka oynamak oyun uygulamaları derledik. Değerlendirme, videolar ve indirme bağlantıları ile 126 en iyi iPad için okumaya devam iPhone oyunları hiç yayımladı.

iPad için en iyi oyunlar mı arıyorsunuz. iPhone ve iPod touch. Sen doğru yere geldiniz. Görüntüleyebilir izin almak ve App Store'dan oyunlar indirmek için oyunlar yorumları, oyun videoları ve bağlantıları ile, (bizce) Bu toparlama listeleri 126 en iyi oyunlar hiç iPad için yayınlandı & iPhone. bulmacalar ve roleplaying oyunlara strateji ve eylem oyunlarından, bunlar çok iyi iOS oyun uygulamalardır. Güncelleme, 15 Ocak 2016, en iyi yarış için 10 yeni oyunlar eklemek için & oyun bölümü sürüş ve platform oyunları bölümüne Bırak Sihirbazı ekleyin.

Iphone Ne kelime oyunu

Bizim oyun superguide üzerine olsun önce, yukarıda tüm zamanların en iyi 10 iPad ve iPhone oyunları bizim geri sayım görmek için video bir göz atın. Eğer bu oyunların herhangi oynamak istiyorsanız, burada App Store bağlantıları var:

Ama şimdi listeye ile. Biz en iyi iPad bizim toparlama bölünmüş ettik & 15 türler ya da temalar halinde iPhone oyunları - biz bu tarz tavsiye parlak oyunlar görmek ilgilendiren alanı tıklatın.

iPad için 1. En iyi macera, nokta-ve-tıklayın ve hikaye oyunlar & iPhone

Güçlü bir karakter ve hikayesi ile ve hızlı hareket eksikliği (çoğunlukla) karakterize oyunlar. Bunun yerine, oyuncular, diğer karakterler konuşmak toplamak ve nesneleri birleştirmek ve (genellikle aracılığıyla 'gelin ve tıklayın' arayüzü) çevre ile etkileşim yollarını arıyoruz. listemizde örnekleri Age (aşağıdaki resim) ve The Walking Dead Broken içerir; Biz tamamen 10 macera oyunları var.

iPad için 2. En iyi tahta oyunları & iPhone

Tekel ve Risk günleri sayılı ve birçok, birçok harika tahta oyunları dışarı orada. Birçoğu da denedim olmayabilir yeni tahta oyunları bazı keşfetmek büyük (ve ucuz) bir yoldur iOS, görünür. Biz Catan ve Carcassonne Settlers da dahil olmak üzere, bu listede 12 var.

3. En iyi kart oyunları & iPad için güverte inşaat oyunları & iPhone

sus ve solitaire değil. Bunlar diğer oyunculara veya bilgisayar kontrollü düşman ile savaşmak için özel bir deste araya tahsil kart oyunları ve güverte-inşaatçılar vardır. (Aşağıdaki resim) Buluşması: Biz en ünlü Hearthstone ve Sihirli olmak üzere denemek için 6 parlak oyunlar, var.

iPad için 4. En rahat oyun & iPhone

Bu bizim en büyük kategori (13 oyun) ve bizim muğlak hem: hemen hemen hızlı oturumları için tasarlanmıştır ve daha az hardcore oyuncular için itiraz tasarlanmış olan herhangi bir oyunu içerebilir. Aynı zamanda en ünlü iPhone ve iPad serisi bazılarını içerir: Angry Birds, Fruit Ninja, Goo ve Bejeweled Dünya.

5. En iyi sürüş & iPad için yarış oyunları & iPhone

Tam olarak ne gibi sesler: iOS için en iyi araba oyunları. Biz kapsayan, özellikle 13 gibi hem nispeten (örneğin Asfalt 8 olarak: Airborne) gerçekçi, hatta grafiksel ve oynanış stilleri ve sen araba ama motosiklet ya da roket motorlu hidro yarış izin vermenizi birkaç (örneğin Çılgın aşağıda Taksi gibi) ve karikatürize jetler.

iPad için 6. En İyi korku oyunları & iPhone

korkunç bir şey bu kategoride görünebilir. Şu anda 4 oyun bulunur.

7. En çok oyunculu & iPad için sosyal oyunlar & iPhone

Diğer insanlara karşı oyun oynarken isterseniz (diğer bölümlerinde büyük çok oyunculu oyunlar için 4 oyun, artı bağlantılar içermektedir) Bu kategoride sizin için olanıdır. Something ve vainglory, tamamen farklı iki oyun ama multiplayer oyuncular için hem de parlak çizmek, bu kategoride en iyi bilinen teklifleri vardır.

iPad için 8. En İyi platform oyunları & iPhone

Nintendo oldukça henüz iOS kendi oyun getirmemiştir. ama Mario platform oyunu klasik bir örnek olacaktır. Tesisatçı gelmesi için beklerken, ürkütücü bağımlılık eski okul platformers (Bay atla) bulmaca platformers (Stealth A.Ş.) ve korku platformers (Araf) gam çalıştırın bu 13 harika bir platform oyunları, deneyin.

iPad için 9. En bulmaca oyunları & iPhone

Bizim bulmaca bölümü yerçekimi işlemek 'fizik bulmaca oyunları', yüzen kabarcıklar ve diğer fiziksel etkilere (Cut Rope bunun en bariz örneğidir) içerir. Biz de böyle Lyne olarak yumuşak soyut bulmaca, var, böyle Oda serisi gibi oda-kaçış oyunları, güzel ve her yeri istila bol daha Anıtı Vadisi ve. Bu bölümde 12 oyun vardır.

10. Best roleplaying oyunları (veya RPG) iPad için & iPhone

Zindan tarayıcılarının, kılıç-ve-büyü eylem, yüksek fantezi: RPG bir kahraman sihirbaz, savaşçı ya da hırsız kontrol oyunlar vardır - ya da bir parti birkaç tamamlayıcı kahramanları oluşan - ve kaydetme (genellikle) yolda muhteşem hazine toplamak Krallık. Infinity Blade en ünlü mobil RPG, ancak Baldur Kapısı bizim kişisel favori olabilir. 10 oyunlar içerir; Son zamanlarda Grimrock harika Legend eklemek için güncellenmiş (aşağıdaki resim).

iPad için 11. En atış oyunları & iPhone

parlak iOS listemiz 'em up gibi Deus Ex ve Ölüm Işını Manta olarak, retro yukarıdan aşağıya atıcılar ilk kişi atıcılar içerir ateş. Bu bölümde en ünlü oyun serisi Grand Theft Auto olduğu; Biz şu anda denemek gerekir 7 atış oyunları var.

iPad için 12. Best yan kaydırma oyunları & iPhone

Bunlar ekranın sağ tarafta doğru bir sabit (ve genellikle çok hızlı) hareketi tarafından tanımlanan oyunlardan birkaçı. En ünlü Tiny Wings olabilen bu bölümünde, 6 oyun vardır.

iPad için 13. Best spor oyunları & iPhone

Bu muhteşem Saçma Balıkçılık var - golf balıkçılık, er, (Süper Çöp Adam Golf dahil) ve (New Star Soccer dahil) futbol bu bölümde odak 5 spor sims. Biz de diğer bölümlerde kayak ve snowboard oyunları bağlantı.

14. Best strateji & iPad için kule savunma oyunları & iPhone

bir ordu ya da asker grubu veya bir kale veya kasaba savunmasının - - Strateji oyunları kuvvetlerini marshalling barındırır ve bir düşman kuvveti ile ilgili. Kule savunma bir hareketli (ve son derece sayısız) rakibi püskürtmek için statik silah ve benzeri korunmak için barınak odaklanan, bu popüler bir alt kümesidir. Vs Zombies Fieldrunners (aşağıdaki resim) ve Bitkiler ikinci kategoriye en ünlü örnekleridir ve bu bölümdeki 7 büyük oyunlar arasında yer almaktadır.

iPad için 15. Best kelime oyunları & iPhone

Eğer kelime oyunları seviyorsanız, iPhone ve iPad için türün bu 4 parlak örneklere bir göz atın. Arkadaşlarla Kelimeler en ünlü, ama güzel Blackbar bir göz çok iyi değer.

16. kalanlar

biz severdim oyunlar tutmak bu nerede, ama nedense biz grafik çıkarmak zorunda kaldım. Söylemeye gerek yok, bu bölümdeki oyunları başlığında toplam sayılmaz.

En yaygın, oyunlar onların yayıncı veya geliştirici tarafından App Store'u çıkarmış oldum ve bu yüzden şu anda onları satın alamazsınız çünkü burada taşınır. geliştirici fiyatını yukarı krank Diğer durumlarda, bir sömürücü IAP-ağır iş modeline geçer, ya da iyi çalışmamaya başlıyor veya bir sevgili özelliği kaldırır başka bir şekilde oyun günceller ve biz ne yazık ki bizim tavsiye çekilmeye mecbur ediyoruz.

Tüm bu durumlarda biz bu bölüme oyunu şant ve bize ana maddede geri koymak için izin durum gelecekte bir noktada ters olacağını umuyoruz. (Bu geçerli düşünüyorum herhangi davaları işaret yorumlar bölümünü kullanmak için çekinmeyin.)

Ne freebies hakkında? iPad ve iPhone için en iyi ücretsiz oyunlar hangileri?

Herkes özgür şeyler seviyor, ama ücretsiz oyunlar ile sorun Onların o kadar çok var ki - iyi ve olanları uygulama içi satın alma için Oymak denemek için gidiyoruz hangilerinin bilmek çok zor.

Orada çeşitli kategorilerde bazı harika ücretsiz oyunlar üzerindedir, ancak ücretsiz oyunlar sadece ilgilendiğiniz eğer siz de bizim özel Freebie incelemelerimiz ilgi olacak çok büyük olasılıkla: En iyi ücretsiz iPhone uygulamaları. En iyi ücretsiz iPad uygulamaları. En iyi ücretsiz iPhone oyunları ve en iyi ücretsiz iPad oyunları.

Aynı zamanda, serbest öğle yemeği diye bir şey yoktur unutmayın. (Böyle Salak Yolları To Die keyifli ray emniyet oyunu olarak, bir kamu bilinçlendirme kampanyasının bir parçası olarak yapıldığı sürece) bir oyun daha sonra, boş ise yapımcıları diğer yollarla para kazanmak için bir planı olmalıdır - reklamlar, ya da reklamverenlere kullanıcı verilerini satan veya uygulama içi satın alma. Ve mobil oyun alanında biz bunları genellikle her fırsatta size paralar kamçılamak için çalışıyor olmasaydı harika olurdu oyunları ve oyun bayilikler bozma olduğunu buluyoruz.

risk almak yenilikçi şirketleri onların maliyetlerini geri yapamaz bulgu vardır ve bunlar cloners ve aynı eski fikirleri yeniden paketlemek ve freemium trudges bunları açmak IAP-iticiler yerini ediyoruz. Öldün! Devam etmek için 69p ödeyin. Öldün! Devam etmek için 69p ödeyin. Ve bunun gibi.

Yani iOS oyunları için ödeme düşünün. Bu bir oynama altında neredeyse her zaman var ve sürekli ekstra para harcama sizi kandırmak için çalışmıyoruz oyunları yapmak müthiş şirketleri desteklemek için yardımcı olur.

126 en iyi iPad iPhone Oyunlar: iOS için Gerçekten harika oyunlar

Biz bulmacalar roleplaying oyunlara, iPad, iPhone ve iPod touch için 126 en önemli, mutlaka oynamak oyun uygulamaları derledik. Değerlendirme, videolar ve indirme bağlantıları ile 126 en iyi iPad için okumaya devam iPhone oyunları hiç yayımladı.

iPad için en iyi oyunlar mı arıyorsunuz. iPhone ve iPod touch. Sen doğru yere geldiniz. Görüntüleyebilir izin almak ve App Store'dan oyunlar indirmek için oyunlar yorumları, oyun videoları ve bağlantıları ile, (bizce) Bu toparlama listeleri 126 en iyi oyunlar hiç iPad için yayınlandı & iPhone. bulmacalar ve roleplaying oyunlara strateji ve eylem oyunlarından, bunlar çok iyi iOS oyun uygulamalardır. Güncelleme, 15 Ocak 2016, en iyi yarış için 10 yeni oyunlar eklemek için & oyun bölümü sürüş ve platform oyunları bölümüne Bırak Sihirbazı ekleyin.

Bizim oyun superguide üzerine olsun önce, yukarıda tüm zamanların en iyi 10 iPad ve iPhone oyunları bizim geri sayım görmek için video bir göz atın. Eğer bu oyunların herhangi oynamak istiyorsanız, burada App Store bağlantıları var:

Ama şimdi listeye ile. Biz en iyi iPad bizim toparlama bölünmüş ettik & 15 türler ya da temalar halinde iPhone oyunları - biz bu tarz tavsiye parlak oyunlar görmek ilgilendiren alanı tıklatın.

iPad için 1. En iyi macera, nokta-ve-tıklayın ve hikaye oyunlar & iPhone

Güçlü bir karakter ve hikayesi ile ve hızlı hareket eksikliği (çoğunlukla) karakterize oyunlar. Bunun yerine, oyuncular, diğer karakterler konuşmak toplamak ve nesneleri birleştirmek ve (genellikle aracılığıyla 'gelin ve tıklayın' arayüzü) çevre ile etkileşim yollarını arıyoruz. listemizde örnekleri Age (aşağıdaki resim) ve The Walking Dead Broken içerir; Biz tamamen 10 macera oyunları var.

iPad için 2. En iyi tahta oyunları & iPhone

Tekel ve Risk günleri sayılı ve birçok, birçok harika tahta oyunları dışarı orada. Birçoğu da denedim olmayabilir yeni tahta oyunları bazı keşfetmek büyük (ve ucuz) bir yoldur iOS, görünür. Biz Catan ve Carcassonne Settlers da dahil olmak üzere, bu listede 12 var.

3. En iyi kart oyunları & iPad için güverte inşaat oyunları & iPhone

sus ve solitaire değil. Bunlar diğer oyunculara veya bilgisayar kontrollü düşman ile savaşmak için özel bir deste araya tahsil kart oyunları ve güverte-inşaatçılar vardır. (Aşağıdaki resim) Buluşması: Biz en ünlü Hearthstone ve Sihirli olmak üzere denemek için 6 parlak oyunlar, var.

iPad için 4. En rahat oyun & iPhone

Bu bizim en büyük kategori (13 oyun) ve bizim muğlak hem: hemen hemen hızlı oturumları için tasarlanmıştır ve daha az hardcore oyuncular için itiraz tasarlanmış olan herhangi bir oyunu içerebilir. Aynı zamanda en ünlü iPhone ve iPad serisi bazılarını içerir: Angry Birds, Fruit Ninja, Goo ve Bejeweled Dünya.

5. En iyi sürüş & iPad için yarış oyunları & iPhone

Tam olarak ne gibi sesler: iOS için en iyi araba oyunları. Biz kapsayan, özellikle 13 gibi hem nispeten (örneğin Asfalt 8 olarak: Airborne) gerçekçi, hatta grafiksel ve oynanış stilleri ve sen araba ama motosiklet ya da roket motorlu hidro yarış izin vermenizi birkaç (örneğin Çılgın aşağıda Taksi gibi) ve karikatürize jetler.

iPad için 6. En İyi korku oyunları & iPhone

korkunç bir şey bu kategoride görünebilir. Şu anda 4 oyun bulunur.

7. En çok oyunculu & iPad için sosyal oyunlar & iPhone

Diğer insanlara karşı oyun oynarken isterseniz (diğer bölümlerinde büyük çok oyunculu oyunlar için 4 oyun, artı bağlantılar içermektedir) Bu kategoride sizin için olanıdır. Something ve vainglory, tamamen farklı iki oyun ama multiplayer oyuncular için hem de parlak çizmek, bu kategoride en iyi bilinen teklifleri vardır.

iPad için 8. En İyi platform oyunları & iPhone

Nintendo oldukça henüz iOS kendi oyun getirmemiştir. ama Mario platform oyunu klasik bir örnek olacaktır. Tesisatçı gelmesi için beklerken, ürkütücü bağımlılık eski okul platformers (Bay atla) bulmaca platformers (Stealth A.Ş.) ve korku platformers (Araf) gam çalıştırın bu 13 harika bir platform oyunları, deneyin.

iPad için 9. En bulmaca oyunları & iPhone

Bizim bulmaca bölümü yerçekimi işlemek 'fizik bulmaca oyunları', yüzen kabarcıklar ve diğer fiziksel etkilere (Cut Rope bunun en bariz örneğidir) içerir. Biz de böyle Lyne olarak yumuşak soyut bulmaca, var, böyle Oda serisi gibi oda-kaçış oyunları, güzel ve her yeri istila bol daha Anıtı Vadisi ve. Bu bölümde 12 oyun vardır.

10. Best roleplaying oyunları (veya RPG) iPad için & iPhone

Zindan tarayıcılarının, kılıç-ve-büyü eylem, yüksek fantezi: RPG bir kahraman sihirbaz, savaşçı ya da hırsız kontrol oyunlar vardır - ya da bir parti birkaç tamamlayıcı kahramanları oluşan - ve kaydetme (genellikle) yolda muhteşem hazine toplamak Krallık. Infinity Blade en ünlü mobil RPG, ancak Baldur Kapısı bizim kişisel favori olabilir. 10 oyunlar içerir; Son zamanlarda Grimrock harika Legend eklemek için güncellenmiş (aşağıdaki resim).

iPad için 11. En atış oyunları & iPhone

parlak iOS listemiz 'em up gibi Deus Ex ve Ölüm Işını Manta olarak, retro yukarıdan aşağıya atıcılar ilk kişi atıcılar içerir ateş. Bu bölümde en ünlü oyun serisi Grand Theft Auto olduğu; Biz şu anda denemek gerekir 7 atış oyunları var.

iPad için 12. Best yan kaydırma oyunları & iPhone

Bunlar ekranın sağ tarafta doğru bir sabit (ve genellikle çok hızlı) hareketi tarafından tanımlanan oyunlardan birkaçı. En ünlü Tiny Wings olabilen bu bölümünde, 6 oyun vardır.

iPad için 13. Best spor oyunları & iPhone

Bu muhteşem Saçma Balıkçılık var - golf balıkçılık, er, (Süper Çöp Adam Golf dahil) ve (New Star Soccer dahil) futbol bu bölümde odak 5 spor sims. Biz de diğer bölümlerde kayak ve snowboard oyunları bağlantı.

14. Best strateji & iPad için kule savunma oyunları & iPhone

bir ordu ya da asker grubu veya bir kale veya kasaba savunmasının - - Strateji oyunları kuvvetlerini marshalling barındırır ve bir düşman kuvveti ile ilgili. Kule savunma bir hareketli (ve son derece sayısız) rakibi püskürtmek için statik silah ve benzeri korunmak için barınak odaklanan, bu popüler bir alt kümesidir. Vs Zombies Fieldrunners (aşağıdaki resim) ve Bitkiler ikinci kategoriye en ünlü örnekleridir ve bu bölümdeki 7 büyük oyunlar arasında yer almaktadır.

iPad için 15. Best kelime oyunları & iPhone

Eğer kelime oyunları seviyorsanız, iPhone ve iPad için türün bu 4 parlak örneklere bir göz atın. Arkadaşlarla Kelimeler en ünlü, ama güzel Blackbar bir göz çok iyi değer.

16. kalanlar

biz severdim oyunlar tutmak bu nerede, ama nedense biz grafik çıkarmak zorunda kaldım. Söylemeye gerek yok, bu bölümdeki oyunları başlığında toplam sayılmaz.

En yaygın, oyunlar onların yayıncı veya geliştirici tarafından App Store'u çıkarmış oldum ve bu yüzden şu anda onları satın alamazsınız çünkü burada taşınır. geliştirici fiyatını yukarı krank Diğer durumlarda, bir sömürücü IAP-ağır iş modeline geçer, ya da iyi çalışmamaya başlıyor veya bir sevgili özelliği kaldırır başka bir şekilde oyun günceller ve biz ne yazık ki bizim tavsiye çekilmeye mecbur ediyoruz.

Tüm bu durumlarda biz bu bölüme oyunu şant ve bize ana maddede geri koymak için izin durum gelecekte bir noktada ters olacağını umuyoruz. (Bu geçerli düşünüyorum herhangi davaları işaret yorumlar bölümünü kullanmak için çekinmeyin.)

Ne freebies hakkında? iPad ve iPhone için en iyi ücretsiz oyunlar hangileri?

Herkes özgür şeyler seviyor, ama ücretsiz oyunlar ile sorun Onların o kadar çok var ki - iyi ve olanları uygulama içi satın alma için Oymak denemek için gidiyoruz hangilerinin bilmek çok zor.

Orada çeşitli kategorilerde bazı harika ücretsiz oyunlar üzerindedir, ancak ücretsiz oyunlar sadece ilgilendiğiniz eğer siz de bizim özel Freebie incelemelerimiz ilgi olacak çok büyük olasılıkla: En iyi ücretsiz iPhone uygulamaları. En iyi ücretsiz iPad uygulamaları. En iyi ücretsiz iPhone oyunları ve en iyi ücretsiz iPad oyunları.

Aynı zamanda, serbest öğle yemeği diye bir şey yoktur unutmayın. (Böyle Salak Yolları To Die keyifli ray emniyet oyunu olarak, bir kamu bilinçlendirme kampanyasının bir parçası olarak yapıldığı sürece) bir oyun daha sonra, boş ise yapımcıları diğer yollarla para kazanmak için bir planı olmalıdır - reklamlar, ya da reklamverenlere kullanıcı verilerini satan veya uygulama içi satın alma. Ve mobil oyun alanında biz bunları genellikle her fırsatta size paralar kamçılamak için çalışıyor olmasaydı harika olurdu oyunları ve oyun bayilikler bozma olduğunu buluyoruz.

risk almak yenilikçi şirketleri onların maliyetlerini geri yapamaz bulgu vardır ve bunlar cloners ve aynı eski fikirleri yeniden paketlemek ve freemium trudges bunları açmak IAP-iticiler yerini ediyoruz. Öldün! Devam etmek için 69p ödeyin. Öldün! Devam etmek için 69p ödeyin. Ve bunun gibi.

Yani iOS oyunları için ödeme düşünün. Bu bir oynama altında neredeyse her zaman var ve sürekli ekstra para harcama sizi kandırmak için çalışmıyoruz oyunları yapmak müthiş şirketleri desteklemek için yardımcı olur.

İlgili Mesajlar

  • Bulmaca Kelimeler - Whats Kelime? iphone Bulmaca Words için yeni oyun - Whats Kelime? Sporcle'ın yeni bir puzzle oyunu, Inc bağlantı Satıcı açıklaması: Çal Dehşet bağımlılık, süper basit, ...

  • Kelime Oyunu Neler TÜM Düzeyleri Açıklama ►►►► Cevapları. Word'ü nedir popüler Android oyun hileleri ve cevapları mı arıyorsunuz? Başka bir bak, size örtülü var! Bizim...

  • Arkadaşlar Sayfalar Arkadaşlar desteği ile asılı Arkadaşlarla Sayfalar Kelimeler ile asılı Şimdi Arkadaşlarla asılı Arkadaş spin-off oyunu yepyeni Kelimeler için hile destek sunuyoruz. Bu oyun...

  • Genel olarak, oyun çekilir ve öldürüldü ve daha sonra birkaç gün asılı sonra soğumaya bırakılır. av kuşları çizilmelidir olsun ya da olmasın bir tartışılan bir konudur. Bir yaygın bir uygulama çizmek değil ...

  • Seviye 1 - iPhone, iPad ve iPod touch üzerinde Logolar Sınav oyun için tüm yanıtları bulabilirsiniz Logo Yarışması Oyunu iPhone sürümü. Bu sadece 34 logoları ile oyun kolay düzeyi ...