Iphone whatmobile

Apple iPhone 5S

Pakistan iPhone Fiyatları

Apple cep telefonu sektöründe bir devrim getirdi kuşkusuz bir markadır. şu ana kadar Apple iPhone 5 modelini başlattı ve yeterince şaşırtıcı, hatta bir müşterilerine hayal kırıklığına uğrattı değil. akıllı telefonlar ile çok başarı ile Apple önümüzdeki yaz aylarında yakında sonraki modelini başlatmak için dişli olduğunu. Ne olursa olsun, Pakistan ve özellikleri Mobil Fiyatlarla açısından rekabet, Apple, iyi niyet o devam etmek oldukça yüksek olduğu gibi, herhangi bir şey hakkında endişelenmenize gerek yok.

Mega.pk kapı adımda son çığır açan Apple iPhone sağlar. Apple zamanla yükseltme devam akıllı özelliklere sahip uzak duruyor çünkü diğer cep Apple Mobiles karşılaştırıldığında, kendisi marka bozulması olduğunu. Pakistan Apple Cep fiyatları karşılaştırıldığında onlar oldukça yüksek ve miktarı eşit değer olarak, onlar sadece diğer markalar şok.

Apple'ın iPhone en benzersiz özelliği başka herhangi bir cep telefonu ile gelmiyor bir iOS, bir yazılımdır. Ancak, teknoloji ilerledikçe, önceki modele fiyat düşüşü, ve bu yüzden bile ikinci el Pakistan Apple Cep fiyatları çok talep olan ve hala diğer marka yeni modeller ile karşılaştırıldığında yüksektir.

Neyse ya yazık ki, Apple şimdiye oldu ve hala markası "Apple" altında yılda tek bir cep telefonu başlattı cep telefonu lüks bir marka. Mega.pk sadece yılın yaklaşan iPhone hakkında güncel tutmak, ama aynı zamanda en makul sunar değil Pakistan Apple Cep fiyatları.

Pakistan mobil fiyatları yukarı gitmek ve zaman ve ırk ile aşağı ve hiç kimse onların çöküş ya da sonbaharda kadar emin, ama ne olursa olsun herkesin emin olduğu bir şey, yani Apple hala pahalı markalardan biri olmayı başarıyor.

Apple iPhone 6s ve 6s artı ortaya

Apple iPhone 6s ve 6s artı tüm yeni teknoloji vaat ediyor.

Bu iPhone 6s ve 6s üzerinde yeni sadece Kuvvet Dokunmatik sistem değil.

ekran boyutu 6 ve 6 artı maçları - 6s ekran Apple'ın keskin 4.7 inç Retina ekrana sahip ve 6s artı 5.5 inç Retina ekrana sahip. Ve yeni A9 çip - A8 daha% 70 daha iyi bir işlemciye sahip - Warhammer 40k gibi yüksek talep oyunları çalıştırmak için yeterince güçlü olduğunu. Bunu birlikte yardımcı olmak için, onun M9 hareket işlemci yonga seti entegre ve her zaman açık durumda - uyanmak için daha fazla bekliyor.

Iphone whatmobile

Onlar da, kameralar yükseltilmiş ettik - Arka iSight kamera etkileyici bir 12 megapiksel yükseltilmiş oldu iPhone'un ünlü netlik kaybetmeden. Düşük ışıklı ortamlarda kuyu ve mükemmel pozlama ve doğal rengini çalışır. Ve bu 4k video ticari varlığı en yüksek çözünürlüklü kaliteli kaydeder.

Ön FaceTime kamera, bir selfie alarak ya da FaceTime üzerinde konuşurken ister çok daha net görüntüler elde edersiniz, yani 5 megapiksel ile yüksek çözünürlüklü görüntüler olduğunu.

Yazılım çok güncellenen, ve onlar canlı fotoğrafları dediğimiz sunduk. size ikinci veya hareketli resim Harry Potter kıvamındaki iki vererek, Foto düğmesine bastığınızda kamera otomatik olarak yakalama genişletilmiş alır. Bu, varsayılan olarak çalışır, ancak telefonunuza yerden tasarruf etmek istiyorsanız kapatılabilir.

Hatta 4G ve wi-fi hızlı, wi-fi şimdi 866 megabayt kadar gidiyor. Ayrıca daha hızlı öncekine kıyasla iki misli olanlar gibi hızlı Dokunmatik kimliği vardır.

iPhone 6s ve 6s artı 16 Eylül'de çıkacak iOS 9, üzerinde çalışacaktır.

Apple aynı zamanda, yeni bir vaka rengi yayınlandı olağan gümüş, altın, ve uzay gri yanında satışa sunulacak altın, gül var. 6s ve 6s artı 12 Eylül öncesi sipariş için geçerli olacak ve en az iki hafta sonra 25 Mayıs'ta satışa, olacak.

Iphone whatmobile

telefonlar 6s £ 459 ve 6s başlayacak artı £ 539 başlayacak düşündüren, ilgili 6 ve 6 artı aynı fiyatlı olacak.

İlgili Mesajlar

  • Best Way "Your Biggest Zayıflık nedir?" Yanıt "Sen güçlü-şimdi bana söyledim, size en büyük zayıflık olarak düşünün ne paylaşabilirim?" Bu kimse bu soru ...

  • Shattered iPhone ekranı: Sen ne yapardın? Geçen gün işimin başındaydım ve aniden onu iPhone "kırık" olduğunu eşim bir metin var. Eşim insanlara söylemek bilinmektedir ...

  • Ringtonium yorumu: iPhone Ringtonium için en iyi zil oluşturma uygulaması basit ve kullanımı kolay, ve tüm iyi sen zil sesleri gibi zaten satın şarkıları kullanmak sağlayarak size para kazandırır ....

  • iPhone Kelime oyunları için Top 5 Free Kelime Oyunları belki de kelime artırırken biraz zaman öldürmek için en iyi yollardan biridir. Ancak, gerçekten bulmak oldukça zor olma eğilimindedir ...

  • yepyeni bir dokunmatik ekran, işletim sistemi, müthiş özellikleri ve tam bir kayarak açılan klavyesi ile BlackBerry Torch İnceleme, BlackBerry Torch cep gücüdür. Biz been biri ...


Warning: include_once(/home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ne/iphone-whatmobile.php on line 120

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ne/iphone-whatmobile.php on line 120