Ne app benim ipad youtube video indirmek için kullanabileceğiniz

iPad YouTube videolarını indirmek için nasıl iPhone: ücretsiz, kolay kullanımlı uygulamalar ile iPad veya iPhone üzerinde İzle YouTube çevrimdışı

Eğer iPad veya iPhone çevrimdışı izlemek için YouTube video indirmek istiyorsanız, o zaman doğru yere geldiniz! Burada, nasıl göstereceğim.

iPad veya iPhone için bir YouTube video indirme nasıl öğrendikten sonra aslında oldukça kolaydır ve biz iPad ve iPhone kullanıcıları bir çok bu yüzden hiçbir varken onlar YouTube videoları çevrimdışı izleyebilirsiniz bunu öğrenmek için arıyor biliyorum şey bir internet bağlantısı erişim. İyi bir şey YouTube'dan kaldırılması ve indirmeden tutmak için bir yoldur aldığında Artı, inanılmaz sinir bozucu. İşte iPad veya iPhone için YouTube videolarını indirmek için nasıl ve en iyi parçası ücretsiz olmasıdır.

Ne app benim ipad youtube video indirmek için kullanabileceğiniz

videoları indirirken resmen YouTube kendisi tarafından onaylanmış değil, ama, başlamadan önce bir noktaya akılda tutulması, ancak bu kadar soğukkanlı iseniz mutlu mecbur birçok üçüncü parti uygulamalar bulacaksınız. Yine de, yasal konular hakkında bu yazının sonundaki bölümü okumaya değer.

iPad YouTube videolarını indirmek & iPhone: Bir uygulamayı seçin

Ne iOS 8'in Safari web tarayıcısı (YouTube web sitesine göz atıyorsanız) ya da Google'ın kendi YouTube uygulaması YouTube videolarını indirmek ve iPad veya iPhone depolama onları kurtarmak için bir yol sunar. Bunu başarmak için, iOS App Store bir gezi sırada bulunuyor.

'Video downloader' aranıyor çeşitli uygulamalar dönecektir, ancak bu yazının serbest Video Downloader Lite Süper kullanarak olacak – VDownload.

uygulamaların birçoğu ücretsiz sürümlerini sunarken, çoğu Premium sürümüne yükseltmek için sizi çağıran reklamlar ve pop-up mesajları sarmış. Muhtemelen bir süre sonra onlara alışacaksın, ancak, bir çok uygulamasını kullanarak vazgeçme planlıyorsanız £bu ücretli sürümü için maliyeti 2,99 hızlı ve makul ağrısız bir çözümdür.

Nedeniyle YouTube'dan indirirken biraz gölgeli doğası gereği, bu uygulamalar bu tür App Store'dan kaldırılıyor, ya da aniden kendi indirme fonksiyonları kısıtlanacak olan görmek sıradışı değil. Biz birkaç uygulamalar yıldır durmasına yaşadım ve bir çevrimdışı YouTube kitaplığı oluşturmak isterseniz faktör gerekir şey. Bu bir alternatif bulmak zor asla, ama birden çok sürümü için ödeme zamanlarda bir piyango gibi hissedebilirsiniz.

Ne app benim ipad youtube video indirmek için kullanabileceğiniz

Neyse ki video İndirildi – VDownload uygulaması hala, en azından şimdilik, çalışıyor. Bu yukarıdaki ekran sol üst köşesinde görebileceğiniz turuncu simge var – Eğer uygulamalar çoğu ayrı çizgi sonra birkaç kelime aynı ada sahip olduğunu fark, bu yüzden doğru bir olsun emin olacak.

iPad YouTube videolarını indirmek & iPhone: Bir video seçin

App Store'dan indirdiğiniz zaman Ana ekranda belirdi simgesine dokunarak VDownload uygulamasını başlatın. arabirimi zaman ilk yüklendiğinde tamamen çıplak görünüyor ve, (her şey aktif indirme) İndirilenler Files (daha önce indirilen dosyalar) almak için alt kısımdaki simgeleri ile birlikte, başlamak için, Çalma listeleri ve Ayarlar Tarayıcı erişimi almalısınız .

Başlamak için, daha sonra sayfanın üst kısmında gri çubuk üzerine dokunun Tarayıcı simgesi seçili olduğundan emin olun. Şimdi YouTube (youtube) URL'sini girin ve video harikalar yönlendirilirsiniz.

İndirmek istediğiniz bir şey için arayın, o zaman ya üstündeki indirin sahip başında bir menü ile istenir. Menüyü göremiyorsanız, dokunun ve görünecektir video bölmesinin ve menü ortasında tutun. Dosyayı adlandırın İndir seçeneğini belirleyin kaydetmek dokunun ve video indirmeye başlayacaktır. o bitmiş sonra, uygulamanın Dosyalar bölümünden video çevrimdışı izlemek mümkün olacak.

Ne app benim ipad youtube video indirmek için kullanabileceğiniz

iPad YouTube videolarını indirmek & iPhone: izle videoları kurtardı

Kaydettiğiniz videolardan birini görmek için, sadece Dosyalar simgesine ve’Kütüphanenizdeki şu anda tüm siteleri listesi ile sunulacak ll. Ayrıca her videonun sağında bilgi ikonuna dokunarak oynatma listeleri halinde sıralayabilirsiniz.

iPad YouTube videolarını indirmek & iPhone: YouTube videoları indirmek için yasal mı?

yasal olarak olduğunu akılda iPad veya iPhone için video indirmek, ama ayı çok kolay – ve ahlaki – biraz şüpheli. Başlangıç ​​için, (bu arada, Macworld içerir) YouTube'da videoları oluşturmak insanların videoları çok çalıştık ve biraz para kazanmak için onlara reklam yerleştirmek hakkına sahiptir. video indirme ve bir üçüncü taraf uygulamasında izlerken (app üreticisinin reklamlar ile, yerine YouTube'un) tarafından kendi iş istifade Google'ın ve video yaratıcısı önlenmesi ediyoruz.

Ve tabii ki kesinlikle Telif hakkına sahip olmayan indirmek herhangi bir video kar teşebbüs etmemelidir – Bu sadece kişisel kullanım içindir. Bu konuda daha fazla tartışma için, bkz: "YouTube videolarını indirmek için yasal mı? '.

En popüler iPhone öğreticiler:

İlgili Mesajlar

  • ücretsiz iPad film izlemek için: nereye cihazlar ücretsiz olarak iPad'de tam uzunlukta film izlemek için Keşfetmek nasıl iOS için çevrimiçi uzun metrajlı filmler bulmak için. film izlerken Rehberimiz ...

  • Neden YouTube bulanık bir ilgili videolar var Benim Windows Vista Bilgisayar Tahrif? Çözünürlük değiştirme YouTube'da tüm videolar bulanık görünüyor, ancak videolar altında kontroller normal görünüyorsa, ...

  • Mobil kullanıcılar arasında son çılgınlığı olarak Facebook WWW platformda en büyük sosyal ağı olarak Facebook düşünüldüğünde Android Pretty Mesajlar videoları ve Android indirmek için nasıl, çok var ...

  • IPad. Haz 29, ben benim PC'ye bağlı benim ipad üzerinde bir resim çekmek 2014 kesilmesi olmadan PC'de görmek istiyorum, bir kamera gibi benim ipad kullanmak disconnecting.I olmadan benim PC'de görmek istiyorum ...

  • iTunes olmadan iPad film indirmek için: nasıl iPad iPad desteklenmeyen film biçimlerini eklemek için oyun oynamak için ve izlemek için güzel bir görüntü ile büyük bir seyahat arkadaşı haline gelmiştir ...


Warning: include_once(/home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ne/ne-app-benim-ipad-youtube-video-indirmek-iin.php on line 121

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ne/ne-app-benim-ipad-youtube-video-indirmek-iin.php on line 121