Ne App Store Nokia Lumia 520 kullanıyor mu

Nokia Lumia 520 En İyi Uygulamalar

Eğer bir şömine üstünde veya Noel ağacı altında bir kutuya çorap yeni bir Windows Phone aldın mı? Eğer olsaydı, oran Neden o bir Nokia Lumia 520 olabilir mi? Şimdiye kadar sadece en popüler Windows Phone olduğunu. Son dünya çapında dört Windows Phone cihazlarında birinin üzerine tüm bu şaşırtıcı değil Hangi Lumia 520 olduğu, kontrol etti. Kolayca 100 $ altında off-sözleşme dünyada sıcak kek gibi satıyor vardı olabilir bir akıllı telefon var.

Ne App Store Nokia Lumia 520 kullanıyor mu

Hangi biz Biz 512MB RAM ile cihazlar üzerinde iyi çalışan uygulamalar (ve oyunlar yarın) odaklanarak olacak Lumia 520 için en iyi 10 apps bakmak için gidiyoruz nedeni budur. Bu listesine RAM sadece 512MB Lumia 521, Lumia 620, Lumia 720 gibi cihazlar ve başkalarına da elma anlamına geliyor.

Facebook Beta - Aile ve arkadaşlar ile bağlamak için en iyi uygulama

Evet, ben önde Facebook okunaklı sürümü Facebook Beta koyuyorum. kenarında bir hayat yaşamak ve yeni özellikler ve daha hızlı güncellemeler için Facebook beta sürümünü kullanın. Hoşuna olsun veya olmasın, Facebook bir sosyal ağ Tır olduğunu. Bu bir Facebook hesabınız var tüm gezegen yedi kişiden biri gibi bir şey anlamına gelir milyardan fazla kullanıcı var. Bu önemli bir uygulama olduğunu ve alın Lumia 520 üzerinde iyi çalışır Windows Phone Store Facebook Beta (ya da vanilya sürümü kapmak, aka non-beta Facebook).

Bing Hava durumu Hava kontrol için -Best uygulama

Windows Phone Store hava apps bir bolluk vardır. Gerçekten bunlardan herhangi biri ile yanlış gidemem. Ancak, Bing gibi ve hemen indirmek için harika bir hava app olarak tavsiye. Ücretsizdir, hiçbir reklam ve temiz bir arayüze sahip. Bir hava uygulamasında daha fazla ne isteyebilirsiniz ki? Windows Phone Store yakala.

Naber - Iletişim için en iyi uygulama

Şu anda, WhatsApp 400 milyon aylık aktif kullanıcısı var. Bu kullanıcılar 16 milyar mesajları ve WhatsApp günde 500 milyon fotoğraf gönderin. Bu rakamlar WhatsApp Lumia 520 Oran vardır bir-olması gerekir App tanıdığınız birisi sizinle iletişim platformu kullanarak tercih, neden olan, şaşırtıcı bulunmaktadır. Windows Phone için uygulama istikrar ve özellikleriyle, hem de ekleyerek, son birkaç hafta içinde güncellemeleri bir telaş aldı. Windows Phone Store yakala.

Ne App Store Nokia Lumia 520 kullanıyor mu

Nokia MixRadio - Bir sonraki dans partisi için en iyi uygulama

Windows Phone için mevcut müzik apps bir yeri vardır. Biz Xbox Music, Songza'nın, Pandora ve diğer büyük hayranları konum. Ne yazık ki, yerel yasa ve müzik lisans, bu uygulamalar Lumia 520 ise tüm bölgelerde mutlaka mevcut değildir. bu dünyadaki durumu söz konusu olduğunda, ancak Nokia MixRadio oldukça yakın geliyor ve çoğu yerde mevcut gibi görünüyor zaman hiçbir müzik servisi mükemmel. Durumu bir kenara, sadece harika bir müzik platformudur. Gerçek insan ve bazı bilgisayar algoritması tarafından oluşturulan karışımların büyük hayranları konum. Uygulamanın ücretsiz özellikleri bir karışımı ve uygun fiyatlı bir abonelik (4,99 $ aylık) 'dir. Windows Phone Store yakala.

BURAYA Haritalar - En iyi uygulama kaybolmak asla

Akıllı telefonlar da birine özellikleri ve birden fazla cihaz işlevlerini birleştiren çünkü çoğunlukla, harika cihazlardır. Windows Phone BURAYA Maps sayesinde evde GPS navigasyon bırakabilirsiniz. Oran zaten Haritalar Lumia 520 üzerinde yüklü BURAYA var, ama o kadar iyi çünkü her zaman vurgulayarak değer ve ücretsiz. BURAYA Haritalar haritaları çevrimdışı kullanım için indirerek verilere kaydetmenize olanak sağlar. Windows Phone Mağazası'nda Lumia 520 Kepçe üzerinde BURAYA Haritalar var sürece kaybolmak asla.

MyTube - YouTube izlemek için en iyi uygulama

Windows Phone'da "resmi" YouTube uygulaması berbat. Orada konuyla ilgili Google ve Microsoft arasındaki tüm mücâdele, ama biz Windows Phone MyTube beri o kadar önemli değil. Windows Phone YouTube'u kullanmak için en iyi yoldur ve hesabınızla Lumia 520 yap inşaat büyük ve sizin abonelikleri, sık ve daha fazlasına erişmek gerekir. UI oldukça şık ve bu büyük bir YouTube uygulaması yapmak özellikleri ton vardır. Windows Phone Mağazası'ndan MyTube tut.

Vikipedi - En iyi uygulama bilgisi için susuzluğunu gidermek için

Eğer bizim gibi bir şey iseniz muhtemelen bir gün wikipedia birkaç kez vurdu. Neyse ki, biz Rudy Huyn Windows Phone bir yıldız Vikipedi uygulaması var. Vikipedi, bunun için bekleyin denilen ve Wikimedia Vakfı'na (Vikipedi arkasında örgüt) nimetlerini edindi. Rudy tarafından uygulama istifini bozmadan Windows Phone tasarım dili gösterir ve performans sağlam. Bu Windows Phone Vikipedi'yi almak için en iyi yoldur. Hangi Windows Phone Mağazası'ndan sizin için Lumia 520 almalısınız nedeni budur.

dokuma - En iyi uygulama haberleri kral olmak

teknoloji dışında muhtemelen doğru birkaç diğer hobiler ve ilgi var? En sevdiğiniz haber siteleri ve Windows Phone için Dokuma ile daha bloglar üstünde kalmak için iyi bir yol yoktur. Eğer asla böylece uygulama sadece in-house beslemeleriniz, sık ve daha Windows Phone ve Windows 8 üzerinde Dokuma genelinde senkronize sağlar Örgü Cloud Services önümüzdeki Dokuma bir web sürümü var onların yararlanmak güncellendi senin haber vermeden. Örgü Windows Phone ücretsiz olarak kullanılabilir, ama aynı zamanda Midilli ve 9,99 $ reklam ücretsiz sürümü alabilirsiniz. Windows Phone Store'da ücretsiz Weave tut.

Nokia Kamera Beta - Fotoğrafçılık için en iyi uygulama

Lumia 520 yıldız fotoğraf üretmek için bilinmemektedir. nispeten Ho sensöre sahip Çoğunlukla, çünkü sonuçta bir bütçe dostu bir telefon. Yani onunla mümkün olanın sınırlarını zorlayan gerektiği anlamına gelmez. Bunu yapmak için, Nokia Kamera Beta isteyeceksiniz. PureView teknolojisi ile high-end Lumia en bunlarla sınırlı olmamak dışında uygulama, daha fazla veya daha az Nokia Kamera düzenli versiyonu gibi. Aynı özellikleri ve Lumia 520 üzerinde kamera üzerinde kontrol ince düzeyini elde etmek için Windows Phone Store Nokia Kamera beta kapmak emin olun.

6tag - Instagram için en iyi yolu

Tabii, orada nihayet Windows Phone için resmi Instagram istemcisi, ama 6tag bulunan performans ve özellikler yakın gelmiyor. Uygulamanın son zamanlarda sürüm 3.0 için güncellendi ve fotoğraf sosyal ağ, Instagram Direct en yeni özelliği desteği getiriyor edildi. Yani hatta Windows Phone resmi sürümü alamayan bir özelliktir. Windows Phone Store'da ücretsiz ve kullanılabilir.

(Bonus) WPCentral - En iyi yolu Lumia 520 için daha fazla uygulamalar hakkında bilgi almak için

Tamam, bir utanmaz fiş zamanı. Muhtemelen, Windows Phone için uygulama (WPCentral) kolayca öğrenmek için olsun keşfetmek ve sürekli yeni uygulamalar, büyük güncellemeler ve daha vurgulamak için Lumia 520 için yeni uygulamalar yüklemeniz gerekir. Windows Phone için uygulama kolayca platformda tüm haberler ve olaylar üzerinde takip kalmak için en iyi portalıdır. Ücretsizdir, ancak bazı ekstra özellikler kilidini açmak için ödeme yapabilirsiniz. Şu anda Jay gerçekten yeni özellikler ve hata düzeltmeleri ile kendini aşmış nerede yeni bir güncelleme de var. Windows Phone Store'da pick up.

Ve orada o var. senin Lumia 520 için en iyi uygulamalar (ya da gerçekten herhangi 512 MB cihazı). Tabii ki neyi uygulamalar üzerinde görüşlerini yorumlar aşağıda geldiği olan bizimkinden farklı olabilir. Bir Lumia 520 Rocking a Lumia 520 için olmazsa olmaz mı? En sevdiğiniz uygulamalar bazı aşağıda Ses kapalı. Biz bu yarın ele alacağız, çünkü oyun endişe etmeyin. Şimdilik, bu tüm uygulamalar hakkında.

İlgili Mesajlar

  • Yükleme ve Windows Phone Mağazası'ndan yeni uygulamalar indirmek ister Windows Phone Mağazası'ndan uygulama kullanarak? Çok kolay, ama internet için cep telefonu kurmak ve etkinleştirmeniz gerekir hatırlıyorum ...

  • Kendime Nokia Lumia 920 Dişli Fix mı ve ben geçen Kasım ayında satın beri Blank Screen Sayı My Nokia Lumia 920 harika bir cihaz olmuştur nasıl. Ama son zamanlarda biraz yaramazlık başladı. İlk o ...

  • WhatsApp para Nokia Lumia 710 descargar descargar WhatsApp para Nokia Lumia 710 Tu esta oportunidad podrás. ya bir suplantado ha el mundo que en el servicio de MENSAJERIA instantánea Numero Uno ...

  • Nokia Lumia Pakistan Nokia Lumia 620 İnceleme Nokia Lumia 620 620 Fiyat sağ Yılbaşı gecesi sonra uluslararası perakendecilik için olması beklenen bir gelecek vaat eden Windows akıllı telefon vardır. İle yapılan...

  • Büyük ekran, Microsoft Lumia 640 XL Nokia Lumia 800 için En İyi Müzik uygulamaları iyi aramızda müzik severler için tam donanımlı, ama kaşıntı olabilir bir özellik saklama yeteneği ve bir ...


Warning: include_once(/home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ne/ne-app-store-nokia-lumia-520-kullanıyor-mu.php on line 129

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ne/ne-app-store-nokia-lumia-520-kullanıyor-mu.php on line 129