Ne kamera iphone 5s var

iPhone 5S - Kamera ve Görüntü Kalitesi

iPhone 5S - Kamera ve Görüntü Kalitesi

Bir kez daha, kağıt üzerinde iPhone 5S kamera iPhone 5. İkisi de var 8-megapiksel üzerinde bir benzer görünüyor, ama Apple, düşük ışık koşullarında daha iyi başa çıkmasına yardımcı iPhone 5S kamera bazı önemli gelişmeler kaydetmiştir - geleneksel telefonu kameraları zayıf o bölgede.

Ne kamera iphone 5s var

Da 1.5 mircons 1.4 mikron piksel boyutunda bir artışa yol açar, 1/1 ila 3 / 3.2 sensörün büyüterek lense daha fazla ışık almak için teşebbüsüne. Bu karışık sonuçlar olsa nedeniyle, yarısı iPhone 5S onun son derece düşük 4 megapiksel çözünürlük, HTC One tarafından teşebbüs benzer bir yöntem. Apple denge hakkı var mı?

iyi aydınlatılmış koşullarda kamera iyi bir performans sergiliyor. Renk doğru ve yeterli detay var. optik görüntü sabitleyici titrek eller için biraz telafi etmek için yazılım stabilizasyonu kullanan Nokia Lumia 1020 ama iPhone 5S bulunabilir gibi, söz konusu değildir.

Samsung Galaxy S4 ya da Xperia Z1 ile karşılaştırıldığında megapiksel az sayıda bu tür biz test edildi güneşli bir günde olduğu gibi mükemmel bir ışık koşullarında, detay bu kameralar 'seviyeye ulaşmak anlamına gelir.

Bastığınız kamera tuşu tutarsanız, 5S ikinci reklam sonsuza başına 10 çekim yapabilirsiniz, yeterince hızlı ve obtüratör hızı, iyi en azından dahili depolama kadar doldurmak veya pilin bitene kadar.

bu kadar çabuk çekim patlama, ama biz korkulan kadar değil alır zaman iPhone 5S görüntü kalitesine biraz ödün. Eğer hepsini sıralamak zorunda değilsiniz bu yüzden de serinin en iyi çekim önerir.

karanlık koşullarda büyük sensörü ve piksel boyutu ön plana çıkmaktadır ve konular görünür olduğu anlamına gelir. Orada bariz gürültü, ama iPhone 5S ve eski iPhone 5 hem anlamlı tamamen bizim düşük ışık testi başarısız Galaxy S4, daha üstündür.

True Tone Flaş

Daha geniş bir sensör her zaman iyi bir şeydir, ama iPhone 5S kamerası için gerçek bir yenilik 'True Tone' flaş. Apple ikinci, kehribar renkli ekledi, karanlık olduğunda kullanılmak üzere iPhone 5S için yanıp söner. True Tone flaş fikri sert tonları ve beyaz LED veya Xenon yanıp söner neden olduğu deri tonları yanlış renk üretimi üzerinde geliştirmektir.

Ne kamera iphone 5s var

Bu, bir resim çekerken ortam ışığı analiz ve ardından doğru flaş sesi ve yoğunluğunu ayarlayarak çalışır. Tahmin edebileceğiniz gibi bu zaman alır ve düğmeye basarak ve çırpıda alarak arasındaki fark gecikme var.

Yani orada bir gecikme var, ama atış kaliteli bir fark yaratıyor? görüldüğü Yukarıda karşılaştırma olarak, fark ince ama var. saç rengi daha doğal ve doğru ise 5S solda çekilen, daha az parlak, sert ışık yansımaları vardır. Hiçbir aralık hala hemen hemen aynı değil azından, bir telefonda flaş fotoğrafçılıkta bir devrim yoluyla değil, ama saf beyaz kaynaklanan kötü kusurları azaltmak LED'i yanıp söner gelmez.

Video performansı birkaç şık eklemelerle, aynı zamanda sağlam. Yavaş hareket modu eklenmiş ve eğlenceli demetleri var. Yeni kamera ve uygulama 720p 120 fps çekim sağlar. Eğer çekim bitirdiğinizde etrafında bazı sürgü hareket ve yavaş hareket herhangi bir bölüm hareketi yapabilirsiniz. Bu basit ama son derece iyi çalışıyor. bir trambolin üzerinde zıplayan daha şık bakmak asla.

All-in-tüm Apple iPhone 5S kamera yaptığı sayısız tweaks dışarı orada en iyi all-rounders biri haline, bir gerçek kullanmak daha kolaydır çok gelişmiş kamera uygulaması tarafından sonu yardımcı oldu ve birkaç güzel ekler böyle fotoğraf filtreleri gibi yeni özellikler. O tanım ihtiyaçlarınıza bağlı olarak değişir etrafında iyi telefon kamera söylemek zor, ama doğru yukarı var.

İlgili Mesajlar

  • Yumuşak bir sıfırlama bir iPhone 4 fabrika ayarlarına iPhone 3G sıfırlanmaz yumuşak, hatta sert, sıfırlama için ne yapar. Bu senin iPhone geri denir. Bir yazılımdan sıfırlama gerçekleştirmek için tüm tutar ...

  • iPhone 5 için yilindan Haberler Artık böyle kendi yilindan iPhone'unuzu tutan bir resim çekmek için Alex Heath • 01:10 pm tarafından Kasım ayında Mevcut Kamera Hole, 19 Ekim 2012 Olacaktır. Biz ...

  • iOS Your iPhone veya iPad'de sıfırla Ayarları anlama, iPhone veya iPad için sıfırlama seçenekleri bir dizi vardır. Hepsi farklı işlev ve farklı senaryolar için vardır ...

  • iCloud şaşırtıcı şekilde size ve Apple aygıtları bağlar. iCloud Fotoğraf Arşivi ve iCloud Drive tüm fotoğraflar, videolar ve belgeler güvenli bir şekilde depolanır ve her yerde güncel tutmak. Aile...

  • Apple Ürünü simgeleri Rehberi sembolleri: Apple Ürünü simgesi ne anlama geliyor? Apple Ürünü simgesi ne anlama geliyor? Biz simge ve sembolleri rastlamak olacak ve ne onlar size hepsini göster ...


Warning: include_once(/home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ne/ne-kamera-iphone-5s-var.php on line 118

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ne/ne-kamera-iphone-5s-var.php on line 118