Ne uygulaması benim telefonda ücretsiz müzik indirmek için kullanabileceğiniz

Android Telefon 2016 için 7 Bedava Müzik İndirme Uygulamaları

uyuşturucu ve yüksek verimli olan android cep telefonları için çeşitli ücretsiz müzik indirme uygulamaları vardır. Bu uygulamalar ile müzik indirmek, çevrimdışı özellikle online streaming için tercih edilen bir seçenek gibi görünüyor. Bu ücretsiz indirme tercih ettiğini, ben kadar yasal olduğu yer, yani hiçbir ayıp olduğunu söylemek gerekir olabilir.

Google Play Store aşağıda uygulamalar indirebilirsiniz. Onlar kullanıcı dostu ve hemen bunları kullanmaya başlayabilirsiniz. Bazı tamamen ücretsizdir ve saniyeler içinde yapılabilir kayıt gerektirir. Android telefon için ücretsiz müzik indirme uygulamaları 2015-2016 keyfini çıkarın.

Aşağıdaki uygulamalar android cihazlar kullanarak olanlar için ücretsiz (yasal) müzik indirme için en iyi uygulamalar ve hiçbir belirli bir sırayla onlar şunlardır:

1. 4shared Müzik: 4shared müzik kütüphanesinde indirmek için 6 milyon ücretsiz parçaları vardır. 4share android uygulaması Google'dan indirilebilir oyun ve müzik dosyalarının büyük veritabanı aramak için kullanılabilir olduğunu. Bu uygulama sevdiğiniz parçaları gibi birçok MP3 dosya formatına veya tercih edebilir herhangi bir diğer dosya biçiminde indirmek için olanak sağlar. Eğer indirdikten sonra, dosya da eklemek istediğiniz diğer dosyaları içerebilir 4shared bulut klasörüne eklenir ve müzik çevrimdışı keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz. 4shared uygulama, klasik ve gelişmekte olan sanatçıların melodileri arıyor çok faydalıdır.

2. Rhapsody: android telefon için üst düzey ücretsiz müzik indirme uygulamalar arasında Rhapsody olduğunu. Rhapsody ile çevrimdışı ücretsiz şarkı milyonlarca indirebilirsiniz. ücretsiz app gibi bu kadar ses EQ, uyku zamanlayıcısı, yüksek kaliteli ses, şarkı radyo, sanatçı videoları ve gibi çeşitli özelliklere sahiptir. Rhapsody ile, kendi çalma listesi oluşturmak ve her ruh hali için en sevdiğiniz şarkıları ekleyin. Ayrıca sanatçı veya şarkı dayalı çalabilirsiniz. Ayrıca çevrimiçi müzik yayını uygulamasını kullanabilirsiniz veya kişisel ses parça oluşturmak için.

(Google oyundan çıkartılır) 3. Gtunes: Bu Gtunes müzik indirme gibi eski bir müzik indirme uygulamasının yeni sürümü biliyorum olduğunu. Hiçbir şey adıyla değişti ama uygulama gerçekten iyiye değişti. Bu en özgür android müzik indir uygulamaları daha indirmek oldukça hızlıdır. dedi ve reklamları ile kullanıcıları rahatsız etmeyin gibi ücretsizdir. Gtunes ile istediğiniz tüm melodileri dinlemek ve özgürce toplu veya tek olarak şarkı indir. Bu sizin android cep telefonu hafıza uzaya doğrudan indirmenize izin veriyor.

4. MP3 Music Downloader: MP3 müzik downloader adı kullanıcı kamu online sitelerinden şarkı indirmek için izin veren, geçerli gibi inanılmaz bir MP3 müzik downloader. Bu uygulama hakkında iyi bir şey, hızlı geri sarma atlama fonksiyonlarını dokunun olduğu indirmeden önce şarkı önizleme gibi zihin üfleme özellikleri, lirik görüntüleyici, sanatçılar, şarkı ve albüm bilgilerini, ses kontrolü, uyku zamanlayıcısı ses eşitleyici bir dizi ile geliyor ileri, tekrar ve shuffle. Kesinlikle en iyi biridir.

5. Google Play Müzik: Google birçok web tabanlı yenilikler ve müzik ücretsiz müzik indirme bir sınır bunlardan biri olmuştur. Bu Google için bir müzik pazarlama ortamı türüdür ama iyi bir şey bu app android cihazlarda ücretsiz MP3 müzik indirme için izin vermesidir. zaman Google oyun müziği kullanırken, deneyiminizi daha iyi hale getirmek için, çünkü onun önerileri ve modifikasyonu diğer uygulamalar üzerinden tercih alacak.

6. Omega MP3 indirme (artık yok): Bu uygulama android cihazlar için diğer ücretsiz indir uygulamalar ile karşılaştırıldığında çok özeldir. Her kullanıcı için iki seçenek, onun ya telefonunuza şarkı indirmek veya arka onu oynamak vardır. menü çubuğunda bir arama seçeneği vardır ki bu uygulama ile müzik aranıyor, çok daha kolaydır. İyi bir 3G, 4G ya da Wi-Fi ağı sayesinde, ücretsiz müzik indirme deneyimi yeni bir seviyeye için iyidir. Bu nedenle, android telefon için bu ücretsiz müzik indirme uygulaması bir deneyin hak ediyor.

Ne uygulaması benim telefonda ücretsiz müzik indirmek için kullanabileceğiniz

7. RockMyRun: Hiç android telefon için mükemmel bir ücretsiz müzik indirme uygulamaları ne olduğunu bilmek istiyorum istiyorsanız, o zaman bu uygulamayı indirmeniz gerekir. egzersiz programları için favori olduğuna inanılan Bu uygulama birçok ilginç özelliklere sahip. Böyle özel inşa DJ mix, çevrimdışı oynatma ve basit önbellek bunu gibi özellikler, bu android cihazlarda müzik indirme için en iyi app biri haline getirmiştir. myBeat özelliği ile, size ruh hali mevcut durumunu eşleşecek şekilde ayar değiştirmek için kalp atım hızı ile eşleşecek şekilde BPM ayarlamak veya hatta antreman seansı boyunca sürmesi çalma listesi ayarlayabilirsiniz.

Tüm bu uygulamalar ile kolayca dakika içinde en sevdiğiniz parçaları indirmek ve android telefon ya da cihazlarda çevrimdışı melodileri dinlemek alabilirsiniz. bahsettiğimiz olanlar aynı amaca hizmet android telefonlar için diğer iyi ücretsiz müzik indirme uygulamaları vardır. Bunlardan bazıları şunlardır: vb Spotify, Palco MP3, Anghami, Buzzinga, Pandora, Müzik Maniac, Tunee Müzik, Copyleft Müzik. Bütün bu uygulamalar kendi özel özelliklere sahip ve ücretsiz bir android müzik uygulaması olarak çok iyi.

İlgili Mesajlar

  • Bu gelişmiş teknolojik dünyada Whatsapp BlackBerry, tüm insanların hayatında olağanüstü bir rol oynayan yeni mobil uygulamalar bol. dünyada hiç kimse sadece ile yürüyebilir ...

  • Nokia E5 Nokia E5 WhatsApp için WhatsApp İndir, hep arkadaşlarınızla temas halinde tutmak için gereken insanlar için tasarlanmış Nokia E5 gibi bir cep telefonu can not miss uygulama ...

  • Yani Nokia C5 için indirin WhatsApp hakkında el bilgi mi? Aşağıdaki Check it out! Bir mesajlaşma için App bakarsanız edebi bin Uygulamalar vardır. WhatsApp iyi olduğunu iddia ediyor. Niye ya?...

  • Nokia S40 Whatsapp için WhatsApp geçtiğimiz günlerde Facebook tarafından satın alınan bir çok popüler mesajlaşma hizmetidir. Bu tüm bunların durum güncellemelerini, resim, video ve konumunuzu göndermek sağlar ...

  • Iphone, Samsung, Android, Windows LG, 8520 31223 (36339 votos) + Juegos Para Movil Bb içinde Juegos Para Movil Bb 8520 ücretsiz görüntülü görüşme - Ben Juegos Para Movil Bb 8520 kullanıyorum, eski model 3.0 android ...


Warning: include_once(/home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ne/ne-uygulaması-benim-telefonda-cretsiz-mzik.php on line 114

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ne/ne-uygulaması-benim-telefonda-cretsiz-mzik.php on line 114