Nedir pic windows phone hileleri

Fotoğraflar + Kamera

Take düzenlemek, fotoğraf ve video paylaşma

Bir fotoğraf veya video çekmek için

genellikle telefonunuzun kenarında bulunan Kamera düğmesine basınız.

  Telefonunuzun fiziksel Kamera düğmesine yoksa, App listesine gidin. Kamera dokunun. ve daha sonra bir fotoğraf çekmek için ekrana dokunun. (Daha fazla bilgi için, telefon kılavuzuna başvurun.) Ayrıca eylem merkezinden tek bir dokunuşla kamerayı başlatabilirsiniz. Daha fazla bilgi için, benim telefon hızlı eylemleri kullanma bölümüne bakın. Telefon kilitli veya uyuyor mu? Sen hala hızla Kamera düğmesine basın-sadece anı yakalayabilir. Nedir pic windows phone hileleri
  Bir fotoğraf, kamera düğmesi yarıya odaklanmak için ilk basın almak ve sonra o fotoğraf çekmek için her yolu basın. Telefonunuzun Kamera düğmesine yoksa, bir fotoğraf çekmek üzere vizöre Tekli fotoğraf dokunabilirsiniz. Bir video kayıt vizör Video dokunun, ardından Kamera düğmesine basın veya Kaydı başlatmak veya durdurmak için Kayıt dokunun.
  Fotoğraflarınız doğru vizör entegre Lensler ile bile serin (ya da tuhaf) alabilirsiniz. Daha sonra kamera uygulamasında, musluk Lensler ve Dan kullanmak istediğiniz Objektif uygulamaya dokunun. Daha fazla lens bulun dokunun, daha fazla almak için. (Lensler vizör için hızlı ayarlardan biri değilse, Lens seçici göster altında yuvalara vizörde bu ayarlar birine dokunun, daha fazla dokunun. Öğesine dokunun.) Bazı ekstra özel resimler var mı? Telefonunuzu kişiselleştirmek için bunları kullanmak, sonra Sık Kullanılanlara ekleyin. Benim fotoğraflarla kişiselleştirin nasıl benim telefon öğrenin.

Bir fotoğrafın alt kısmında patlama görürseniz, bu gözden geçirmek ve otomatik olarak silinmeden önce bir patlama fotoğraf serisi en iyi çekim kaydetmek için dokunun.

fotoğraf çekerken patlama modunu kullanmak için

Burst modu hızlı hareket eden nesnelerin ve grup fotoğrafları çekmek için harika bir yoldur. (Vizörde Burst modu, Tek fotoğraf veya video dokunarak kamera modları arasında geçiş yapabilirsiniz.) Eğer patlama modunda bir resim çekmek, telefonunuz peş peşe çekim bir dizi yakalar. Daha sonra, bunları taramak ve Kamera Roll en iyilerini kaydedebilirsiniz. Bir dizi süresi varsayılan yedi gün sonra kaydetmek değil tüm fotoğraflar otomatik olarak silinir, ancak bunu değiştirebilirsiniz. şu adımları izleyin tutmak veya silmek istediğiniz seri çekim modu fotoğrafları seçmek için:

Nedir pic windows phone hileleri

Uygulama listesinde. Fotoğraf dokunun ve ardından açmak için Seri çekim modunda çekilen bir fotoğrafa dokunun.

serideki tüm fotoğrafları görmek için Burst dokunun.

Fotoğraf yüklendikten sonra, film şeridini sola veya sağa kaydırın ve bunları seçmek için saklamak istediğiniz herhangi bir fotoğraf dokunabilirsiniz. Bir onay işareti seçtiğiniz çekim görünecektir. (Eğer herhangi bir seçim yapmak bile, her seri çekimdeki bir fotoğraf her zaman varsayılan olarak kaydedilir.)

hızlı Kamera Rulo bir patlama serisindeki tüm fotoğrafları kaydetmek ister misiniz? dokunun fazla gt; Hepsini seç .

Film Rulonuza Seçilen fotoğrafları kaydetmek için Kaydet'e dokunun. Seçtiğiniz vermedi serisinden herhangi bir fotoğraf derhal silinecektir.

Burst modu size korumak istediğiniz fotoğrafları seçmenize izin verir

kullanmak ve vizör ayarlarını değiştirmek için

Mükemmel bir fotoğraf makinesi vizörün üst kısmında neden Windows Phone 8.1 görüntüler önemli hızlı ayarlar, hangi kendini almayacağız. Flaş, çözünürlük, Film Rulosu ve daha bir dokunuşla anında ulaşılabilir. Aşağıdaki yaparak vizör göstermek hangi ayarların değiştirebilirsiniz:

Daha dokunun ve sonra Göster altında vizörde bu ayarları yuvalarından birine dokunun.

Sen vizör-sadece dokunun kameradan hızlı ayarların her biri için varsayılan eylemi seçebilirsiniz Daha gt; Fotoğraf ayarları veya Video ayarları. seçeneklerin listesini görmek için bir ayara dokunun ve ardından varsayılan olarak ayarlamak için bir seçenek dokunun.

Nedir pic windows phone hileleri

Bir fotoğrafı düzenlemek için

Bir fotoğraf çektikten sonra, onu döndürmek kırpma veya düzeltme filtre uygulayabilirsiniz. Fix otomatik en yaygın fotoğraf düzeltmeleri pozlama, renk sıcaklığı ve gölge / vurgu bazı uygulanacaktır ayarı-her fotoğraf için ayarlanmış oluyor bir şekilde.

Uygulama listesinde. Fotoğraf dokunun.

Düzenlemek istediğiniz fotoğrafı bulun ve ardından açmak için fotoğrafa dokunun.

Eğer telefonunuzda yüklü fotoğraf editörü uygulamalar var ama yine de fotoğraf, musluk Bitki, düzenlemek için aşağıdaki yerleşik araçlar kullanmak isterseniz Düzenle üzerine ilk oto-fix, döndürme (: Düzenle düğmesine dokunun ve sonra aşağıdakilerden birini yapın ekran.)

  Fotoğraf sağ tarafı yukarı kadar Fotoğrafı döndürmek için, Döndür gerektiği kadar birçok kez dokunun. Fotoğrafı kırpmak için, Kırp dokunun. Dokunun ve dikdörtgenin köşelerinden birini sürükleyin ya da (örneğin 16x9 gibi) belirli bir oranını belirledikten sonra dikdörtgen sürükleyin boy oranını dokunun. Eğer kırpma bittiğinde, Bitti düğmesine dokunun. Fotoğrafın renk oldukça doğru görünmüyor ise, Fix dokunarak deneyin. Eğer daha sonra bakar şekilde beğenmezseniz, sadece geri al geri almak için düzeltmek dokunun.

Tüm değişiklikleri kaydetmek için Kaydet'e dokunun.

Zaten telefonunuzda yüklü olan bir fotoğraf editörü uygulamasını kullanarak fotoğraf düzenlemek istiyorsunuz? Düzen ekranında, sadece açık ve uygulamada fotoğrafı düzenlemek için fotoğraf editörü uygulaması adına dokunun. Daha fazla fotoğraf editörü uygulamalar arıyorsanız, sadece Windows Phone Store onları daha aramak için daha fazla editörlere bulun dokunun.

Bir fotoğrafı veya videoyu paylaşmak için

Yani video şimdi ne müthiş bir fotoğraf veya aldı? Elbette, arkadaşlarınıza göstermek! Metne ya da başkasına resim veya videoyu e-posta ya da Facebook post it edebilirsiniz. Twitter ya da LinkedIn. yüklediğiniz uygulamaları ne bağlı.

Uygulama listesinde. Fotoğraf dokunun.

Paylaşmak istediğiniz fotoğraf ya da videoya dokunun ve ardından Paylaş öğesine dokunun.

Böyle mesajlaşma, e-posta veya Facebook gibi bir sosyal ağ olarak bir paylaşım seçeneği seçin.

İlgili Mesajlar

 • Benim IQ Lilya0304 Neler için komple gayri resmi hileleri ve örneklerde dedi: 2012/12/28 22:03 Komple gayri resmi hileler ve benim IQ nedir için örneklerde gt; Uygulama Adı: Hileleri İpuçları ...

 • LogoGuess Word Cevapları ve Hileleri Logo Guess Cevapları Logo Guess global markalar ve simgelerin bilginizi test zor, rekabetçi app-marka oyunudur. Xin Wenwei'in tarafından düzenlendi ...

 • Bu gelişmiş teknolojik dünyada Whatsapp BlackBerry, tüm insanların hayatında olağanüstü bir rol oynayan yeni mobil uygulamalar bol. dünyada hiç kimse sadece ile yürüyebilir ...

 • 4 fotoğraf 1 kelime 4 Pics 1 Word Yanıtlar: Android 3 harfli kelimeler Emo için Kelime Seviye 101-200 nedir - sculls sürü, üzücü bir karikatür kişi, çocuklar üzerinde oturan bir kız onun öpüşme lap ...

 • Bir işyeri hesabı nedir? Şirketler, kuruluşlar, üniversiteler ve diğer işverenler daha kolay yapabilir uygulamaları ve bilgi sağlayan Windows Phone bir işyeri hesap oluşturabilirsiniz ...


Warning: include_once(/home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ne/nedir-pic-windows-phone-hileleri.php on line 141

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ne/nedir-pic-windows-phone-hileleri.php on line 141