Samsung galaxy s5 whatmobile

Samsung Galaxy S5 (T-Mobile)

Muhteşem ekran. Süper hızlı Wi-Fi ve LTE performans. Mükemmel bir kamera. Suya dayanıklılık.

Hepsi plastik tasarım. Hoparlör daha yüksek ve derin olabilir.

Samsung, amiral gemisi Android smartphone rafine devam ettikçe, Galaxy S5 her zamankinden daha iyi. Bu satın alabileceğiniz en güçlü telefon, ve T-Mobile bizim Editörün Seçimi için bir kilittir.

Samsung galaxy s5 whatmobile

Apple iPhone 5s (Verizon Wireless)

Fiziksel özellikler

Galaxy S5 hala kendi malzeme ile rahatsız bir ilişki vardır. 0,31 inç (YGD) ve 5.1 ons tarafından 2,85 ile 5.85 anda, büyük bir telefon, ama bu günlerde kurs için par. Her plastik. Geri önemli bir adım yukarı Galaxy S4 kaygan, parmak izi toplama kasa dan Galaxy Note serisi, ödünç dokulu, stippled sahte deri vardır. arka, siyah, mavi, altın, ya da beyaz geliyor. Tasarım neredeyse ucuz bir krom-plastik çerçevenin tarafından, zihnimde, mahvoldu. Onunla yaşamayı öğreneceksiniz, ama ben onu seviyorum öğrenmek vermedi. Eğer yeni bir mesaj olduğunda üst kısmına yakın bir kullanışlı renkli LED mavi yanıp söner. altta, geniş bir mikro USB 3.0 portu, hızlı şarj ve gümüş plastik kapı kapsamına alınması gerek karşılığında hızlı veri transferi vaat ediyor. geri adanmış, ışık-up ve çoklu görev düğmeleri ile bir fiziksel Home tuşuna biraz daha uygun HTC One tamamen sanal düğmeler daha vardır.

S5 suya dayanıklı ve biraz engebeli olduğu; Geçen yılki Galaxy S4 Active gibi zor hakkında. Yani sıvılara karşı mühürlü ve esnek malzemelerden yapılmış, o yüzden ıslak ya da kenarında bırakarak konusunda endişelenmenize gerek yok demektir. Ancak yine de, ekran çatlak olabilir, bu yüzden bir ekran koruyucu yararlı olacaktır.

DisplayMate Labs Dr Ray Soneira en iyi koymak. Galaxy S5 bir akıllı telefon üzerinde henüz gördüğüm en iyi ekrana sahip. Neredeyse her durumda görüntüler rakip daha parlak ve punchier görünen, parlak, canlı ve son derece özelleştirilebilir. Panel kendisi daha iyi renk gösterimi ve S4 en daha bile altpiksel düzeni olmasına rağmen hile, 1080p Super AMOLED paneli sadece 5.1-inç, değil. Bu yazılımdır. Uyum Modu sürekli maksimum okunabilirlik için ekran rengini değiştirir ise Samsung'un Profesyonel Fotoğraf ve Sinema Modu, seçici izleyicilere gerçek beyazlar vermek ve Süper Karartma Modu gözlerinizi üfleme olmadan karanlıkta görüntülenebilir telefon yapar. Modu da açık görüş koşulları çok iyi fırsatlar uyum; Seul dışında bir hafta boyunca benim S5 ekranda herhangi bir şey okurken hiçbir sorun yoktu.

Samsung galaxy s5 whatmobile

ekran çok, diğer birkaç düzgün hile vardır: Bir kalemle olarak ekranda bir grafit kalem ucunu kullanarak da dahil olmak üzere, uçlarla oldukça iyi çalışıyor. hala lag bir nebze varken Galaxy Note hattı dışında, ben denedim diğer Android telefonlar daha küçük bir kalemle dokunarak zaman GS5 çok daha iyi hassasiyet gösterdi.

Kalite ve Pil Çağrı

Galaxy S serisi her zaman mükemmel ses telefonları olmuştur ve bu model bir istisna değildir. Burada kulaklık gerçekten yüksek sesle alır. Eğer hacim gerekiyorsa, mutluluk duyarız. kulaklık sesi de sadece Galaxy S4 gibi, özel işitme profiline ayarlanmış olabilir. Do aramalar, biraz çamurlu ses eğer onlar varsayılan ayarda olabilir hangi. normal çağrı ayarlarında iletimleri açıkça gelmez. Bir Starbucks bazı arka plan sohbet sesimle altında geldi rağmen telefon çok iyi sokak ve araba gürültü iptal edildi.

tek küçük sırt-portlu hoparlör mükemmel yeterli performans sergilediğini, ancak HTC One ön-portlu BoomSound hoparlörler kadar net ve güçlü hiçbir yerde yakın. hoparlör mikrofon aracılığıyla şanzımanlar, diğer taraftan, Samsung'un üst seviye gürültü iptali mükemmel sayesinde vardır. Ben de Bluetooth kulaklıklar ile hiçbir sorunları vardı.

Samsung galaxy s5 whatmobile

Pil ömrü çok iyi görünüyor. SIM sağlama konularında Çünkü, bizim standart tek-uzun-çağrı testi tamamlamak olamazdı, ama 2,800mAh batarya 11 saate, çağrı 15 dakika sonra yüzde 41 hala oldu. Kullanım bir hafta yetmeyecek, bu gün her zaman dışarı sürdü.

Yeni Ultra Güç Tasarrufu modu huzuru sunar: daha fazla gün yetmeyecek daha pil arayarak, manifatura, Facebook ve Web tarama telefonu sınırlamak için yaklaşık yüzde 15 iken bunu Kick ve sihirli olduğu telefon raporu izlemek bekleme süresi kalmıştır. aşağı yüzde 2'ye pil ile, ben bekleme birkaç saat, birkaç metin mesajları ve hatta kısa bir telefon görüşmesi dışarı sıkmak başardı. Bu büyülü oldu.

Wi-Fi ve LTE

Galaxy S5 yeni bir seviyeye ağ alır. Onun Wi-Fi performansı önemli ölçüde zaman 25-50 feet uzağa bir 802.11n router HTC One outdoes. zor bir ortamda 30 Mbps-yukarı ve aşağı bağlantısı olan bir yönlendiriciye bir 30 metrelik mesafede, HTC 7-10Mbps düştü ama Galaxy S5 15-20Mbps yapılmaktadır. ikisi de off düştü zaman, yaklaşık 75 feet benzer bir farkı gördüm. Bu ciddi bir fark Web tarama yapacak.

Berbat Starbucks kablosuz bağlantıları daha İndirme Booster, size 30MB daha büyük dosyaları indirirken yaparken Wi-Fi ve LTE verimi birleştiren Samsung özelliği ile gelişmiş olabilir. benim telefonda devre dışı bırakıldı çünkü olsa da, bu bir endişeleniyorum. Samsung, açılışında bir firmware güncellemesi ile etkin olacağını bana ısrarla, ama bu bir taşıyıcı öldürebilecek şey sadece türüdür.

Aksi takdirde, S5, dört farklı taşıyıcı LTE versiyonu geliyor. Biz taşıyıcının Wi-Fi çağrı özellikleri T-Mobile modeli test ettik. Radyo-akıllı, yakışıklı tüm çeşitli taşıyıcıların en hızlı ağlar destekleyen ama iyi ABD taşıyıcıları arasında geçiş olmaz. olmayan T-Mobile modelleri, T-Mobile'ın ana 3G bant eksikliği; AT&T ve Verizon modelleri birbirlerinin 700MHz LTE eksikliği ve Sprint modeli başkasının LTE ağı üzerinde çalışmaz. Böylece taşıyıcı için doğru bir model satın almak ve HTC One ile benzer ancak taşıyıcı esnek iPhone 5S ile aksine, sopa ile gerek.

İlgili Mesajlar

  • Pakistan Detaylar Kore Mobiles Samsung Galaxy S4 I9500 çift çekirdek Kore 4.2.1 Android Cep Telefonu Özellikler: Ücretsiz Teslimat / Kargo Ürün Detayı: Samsung Galaxy S4 I9500 çift ...

  • herhangi bir ekran öğesine dokunun ve Ana ekran tuşuna basılı tutun: Görev yöneticisi erişmek için aşağıdaki talimatları izleyin. Görev yöneticisi simgesine dokunun. Aşağıdaki seçenekler mevcuttur: Etkin uygulamalar. Ekranlar ...

  • Üç faktör online alışveriş Ahaa yapmadan önce, bu web sayfasının bu yerde bu makaleyi ilişkin onun iyi tartışma, ben şu anda beni ayrıca yorumlama böylece tüm bu okudum dikkat ...

  • Samsung Galaxy S4 Kablosuz Şarj Catch Samsung Galaxy S4 ile birlikte gelir. Nihayet, beklendiği gibi, Qi kablosuz şarj destekleyecek bugün erken saatlerde açıklandı olan. Ve, beklendiği gibi ...

  • Nasıl Samsung LN46C630 Titreme sorunu garanti süresi dolduktan sonra Samsung LN46C630 TV ekran titremesi ile ilgili bilinen bir sorunu var Tüm Ürünleri Göster düzeltmek için. AT 150 $ ödemek yerine ...


Warning: include_once(/home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ne/samsung-galaxy-s5-whatmobile.php on line 122

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ne/samsung-galaxy-s5-whatmobile.php on line 122