samsung vites ile uyumlu uygun nedir telefonlar

Kibir veya aptallık: Neden Samsung Gear Fit iPhone desteklemiyor?

Bu makale paylaş

Ben izlerken seyirci oturdu Samsung Galaxy S5 ve üç yeni Dişli smartwatches açıklayacak. Ben potansiyel olarak yaşamı değiştiren vahiy vardı: Neden bu smartwatches olmayan diğer Samsung akıllı telefonlar desteklemiyor? Oldukça Dişli Fit bakmak gibi aslında ben ve cazip olacaktır yatırım - ama değer tekliflerimizi plummets yüzden, bir Galaxy cep telefonu sahibi yoktur; muhtemelen karşılığı değer değil. Neden Fit sadece Galaxy akıllı telefonlar ve hiçbir başkalarının bir avuç tarafından desteklenmektedir? Neden Samsung, her Android telefon iPhone ve hatta Windows Phone desteği kapsamaz? Bu gözetim Samsung'un adına aptallık ya da kibir ya olduğunu.

samsung vites ile uyumlu uygun nedir telefonlar

Dişli smartwatches çok basit Bluetooth cihazları bulunmaktadır. Sadece Bluetooth gerekir ve akıllı telefon bir uygulama - Yeni Gear 2, Gear 2 Neo, ve Dişli Fit eski Galaxy akıllı telefonlar tarafından desteklenen olması smartwatches bağlanmak için herhangi bir özel donanım gereksinimleri yoktur anlamına gelir. Orada zaten bir Samsung cihazdan Dişli Müdürü APK alarak hackerlar girişimci ve başka üzerine, olmayan Galaxy Android smartphone bunu sideloading vakaları olmuştur - ve o inşaat. Bildiğim kadarıyla farkındayım olarak, Samsung veya iTunes App Store, Google Play mağazasında bir Dişli uygulaması serbest bırakmıyor hiçbir teknolojik nedeni var.

Herkes ne olursa olsun onlar da bir Galaxy telefon var olsun veya olmasın, saklamak için baş ve 11 Nisan'da bir Fit SmartWatch alabilirdik düşünün. Fit, objektif, donanım gerçekten güzel bir parça; Fit ile uyumlu olup olmadığını (ve ark. Fitbit, Nike Fuel Band) ben, şüpheli ekran tasarımı (bir faaliyet izci için) çekici, güzel, ve orada başka karşılaştırılabilir cihaza çok daha fazla işlevselliğe sahiptir iPhone, yatırım yapacağını insanların şaşırtıcı sayıda olacaktır. Fit Nexus 5, HTC One, ve diğer Android telefonlar desteklenen Aynı şekilde, Samsung kesinlikle daha fazla smartwatches satacak. belki 30-40% - - Evet, Galaxy toplam akıllı telefon pazarının büyük bir bölümünü oluşturan kesinlikle aralığı ancak Dişli açarak pazarın geri kalanı kadar Samsung potansiyel alıcıların yüz milyonlarca kazanır smartwatches.

Yani, Samsung'un mantığı görebilirsiniz - umutsuzca insanlar insanlar Pro iPhone, iPad, Apple TV ve MacBook satın aynı şekilde, tam Samsung ekosisteme satın almak istiyor. Samsung muhtemelen deludedly, insanlar Galaxy akıllı telefon satın almak için almak için bir havuç olarak Fit görür. Fit o güzel güzel, ama değil. oynayan diğer güçler vardır (moda, 24 aylık telefonu sözleşmeleri, uygulama ekosistemi) çok güçlüdür. Fit satın almak istiyorum, ama 12+ ay uzak kendi taşıyıcı bir Samsung akıllı telefon almak vardır orada iPhone milyonlarca kullanıcı var olabilir. Orada Fit için 200-300 $ ödemek sürü insan olabilir, ama yeni bir Galaxy akıllı telefon için değil 900 $ + ve izlemek olabilir.

Samsung tam Android ekosistemi ve iOS ile Dişli Fit uyumlu yaptıysanız, muhtemelen ilk SmartWatch başarı hikayesi olacak. Fit daha sonra basın dikkatini daha fazla kelime-ağız ve böylece daha fazla satış üretmek olacaktır. Fit gerçekten heyecan verici bir ürün olabilir. Tam da zor değil - Bunun yerine, Samsung orijinal Galaxy Gear daha fazla uyuyor satan içerik görünüyor.

olmayan Samsung cihazları ile Dişli Fit Çifti

Samsung hızla genişleyen giyilebilir piyasadaki en iddialı şirketlerinden biridir. Dişli Fit, Gear 2 ve Gear 2 Neo: Şirketin üç giyilebilir cihazlar sunuyor. Her üç cihaz, adımlarınızı takip akıllı telefonunuzdan bildirimleri görüntülemek ve hatta kalp atış hızınızı ölçebilirsiniz. bir büyük kusur bu cihazlar Samsung akıllı telefonlar ve tabletler belirli bir sayıda ile uyumludur olmasıdır.

samsung vites ile uyumlu uygun nedir telefonlar

non-Samsung cihazları ile Gear 2 ve Gear 2 Neo kullanmak için bir yol anlamaya mümkün olmamıştır yaparken, diğer Android cihazlar ile Dişli Fit çoğu özelliğini kullanmak için izin veren bir geçici çözüm vardır. İşte bilmeniz gerekenler.

uygunluk

Dişli Fit (gayri resmi) gibi HTC One M8, Nexus 5 Moto X ve HTC One gibi en son akıllı telefonlar destekler. Ben çeşitli cihazlar üzerinde test yöntemi ve bunun herhangi bir akıllı telefon ya da tablet 4.2.2 veya daha yüksek Android çalışan ile çalışması gerekir görünür. Sonuçlarınız ancak değişebilir.

yöntem

Bu yöntemi kullanarak eşleştirilmiş önce Dişli Fit bir firmware güncellemesi gerektirir. Cihaz güncelleme almak için desteklenen Samsung akıllı telefon veya tablet ile senkronize olması gerekir. Daha sonra indirmek ve dişli Fit kullanmak istiyorum Android cihazında Samsung'un Gear Fit Yöneticisi uygulamasını yüklemeniz gerekir.

Dan Graziano tarafından Screenshot / CNET

Uygulamayı almak için en kolay ve en güvenli yolu, mevcut bir Samsung cihazdan kopyalamak etmektir. Bu tür ücretsiz ES Dosya Gezgini uygulamasında olduğu gibi, Google Play Store'da, bir dosya yöneticisi indirerek yapılabilir. , Samsung cihazınızda ES Dosya Gezgini uygulamasını açın Araçlar menüsünün altında Uygulama Yöneticisi tıklayın uzun Dişli Yöneticisi uygulamasında basın ve yedekleme çarptı. Ben genellikle daha sonra kolay erişim için Google Drive veya Dropbox hesabınıza Android paketi (APK) dosyayı kaydedin. Bu uygulama aynı zamanda, ancak kötü amaçlı yazılım için cihazınızın daha savunmasız kalmasına neden olabilir üçüncü taraf pazaryerleri ve çevrimiçi forumlardan uygulamalar indirerek, Web üzerinde bulunabilir.

Dan Graziano tarafından Screenshot / CNET

Aslında Dişli Fit Manager'ı yüklemeden önce, ilk olarak cihazınızda "Bilinmeyen kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekir. Bunu yapmak için, telefonunuzun ayarlar menüsüne baş ve Güvenlik seçeneğine tıklayın.

Sonra sadece basit uygulama dosyasını tıklayın ve yüklemek için bekleyin. o yüklemeyi yaptıktan sonra, Dişli Fit Yöneticisi uygulamasını açın ve Dişli Fit ile cihazınızı senkronize edin. O kadar kolay değil.

Sınırlamalar

Bu temel bir çözüm olduğunu Açıkçası bu yana bazı özellikler kullanılamaz. Örneğin, oluşturmak veya Samsung hesabınıza oturum veya konum hizmeti ile bir şey kullanmak mümkün olmayacaktır. Hava özellikleri ve dünya saati kullanımı için kullanılamaz olacak olsa da, sen bildirimlerini almak için adımları takip, nabzınızı ölçün gibi hala tüm temel yapmak ve hatta cihazın şık bulmak telefon özelliğini kullanabilirsiniz.

İlgili Mesajlar

  • Dünya kablosuz gidiyor. bilgisayarlardan telefonlara, insanlar fişleri kaybediyor. Einstein ve Tesla gelen dahiler bir gün, dünya kablolar olmadan olacağını gördüm, birçoğu düşünce ...

  • Vine Windows Phone Scanadu On Başlattı $ 10,5 Seri A Round, Gearing Up Klinik Test Vine sayesinde onun Tıbbi tricorder Gönder kapatır. Twitter'ın altı saniyelik bir video paylaşım uygulaması, sadece var ...

  • BMW Bluetooth uyumlu telefonlar; Ne çalışıyor? rduncan dedi: 2004/11/13 01:22 BMW Bluetooth uyumlu telefonlar; Ne çalışıyor? Uyumlu Ahize bulun - Tüm Bluetooth telefonları çalışacak ...

  • Minecraft: (Android için) Pocket Edition Katı madencilik ve işçiliği deneyim. Görünüyor ve büyük oynuyor. Ölü basit bir multiplayer. Sürekli gelişme. PC versiyonu gibi derin değil. Bazı dokunmatik ...

  • Yeni Samsung Gear cihazları olmayan Galaxy telefonlar Samsung'un Smartwatch'larda, Galaxy Gear ile en büyük sorun ile uyumlu olabilir, uyumluluk onun eksikliği vardı. serbest bırakıldığında, sadece oldu ...


Warning: include_once(/home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ne/samsung-vites-ile-uyumlu-uygun-nedir-telefonlar.php on line 124

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ne/samsung-vites-ile-uyumlu-uygun-nedir-telefonlar.php on line 124