Sony Xperia içinde daydream nedir

Ne Daydream mı ve Nasıl Kullanılır mı?

Bu Android.Appstorm üzerinde Özelleştirme Ay var! Mart boyunca, size telefon veya tablet deneyimini iyileştirmek ve onları tarzınıza uygun hale getirmek için sizinle tüm ipuçları, hileler, uygulamalar ve kaynaklarını paylaşmak planlıyoruz.

Android 4.2 gibi jest yazarak ve birden çok kullanıcı gibi birçok yeni güncellemeler vardı. Bunlar Android kullanıcılarına en faydalı olduğu gibi başlıkları aldı özellikleri vardı. Ancak, muhtemelen, bize çoğunluğu tarafından gözardı ilk başta ben dahil oldu bir özelliği, Daydream oldu.

Sony Xperia içinde daydream nedir

Daydream kullanıcıların Android cihazda özelleştirebilirsiniz ve hatta daha çok geliştirmek uygulamalar olduğunu bir ek yönüdür. Daydream aslında kullanmak için en iyi yol olduğunu ve ne olduğunu öğrenmek için okuyun!

makale gibi? Abone ve heyecan bizi takip etmelidir.

Daydream, Ha?

Eğer Daydream birkaç hafta önce ne olduğunu bana sormak olsaydı, ben bile Android'de şey olduğunu söylemek mümkün olmazdı. Ben rastgele bu heyecan verici küçük ek geldi benim ayarları ile arama kadar Ve bu değildi. Temelde, Daydream boşta veya demirledi ise Android cihazınız için bir ekran koruyucu. Ve yalnız o cümleden, muhtemelen etkilendim değiliz.

Android ayarları daydream.

Ancak, şimdi serin bölümü için zamanı geldi. Ayarlar içine giderek Daydream navigasyon sonra gt; ekran gt; Android 4.2 cihazda daydream, yapmanız gereken bazı seçerken. Yapmanız gereken ilk karar görüntülemek istediğiniz Daydream hangi. Bunlar teknik olarak bir dijital fotoğraf çerçevesi içine cihazınızı dönüm belirli bir klasörden resimleri dolaşır bir fotoğraf çerçevesi temel bir saat arasında değişir. demirledi iken veya şarj ederken - Ayrıca artık Hafif uyku başlatmak veya ortaya çıktığında karar seçebilirsiniz.

resmi Android özellikler durdurmak nerede, ancak uygulama geliştiricileri daha bu yazılımı geliştirmek için istekli olmuştur bu.

Daydream Uygulamaları

altı standart Daydream seçenekleri üst kısmında da çok daha Google Play Store'da bulabilirsiniz edebilirsiniz. Bugün, ben hakkında yazmak için benim beş favori uygulamaları dışarı aldı ve onlar ne kadar iyi göstermek ettik!

Sony Xperia içinde daydream nedir

Bunların hepsi standart olarak uygulamaları çalışmak ve Google Play Store'dan indirebilirsiniz. Bir kez indirilen, otomatik Daydream seçenekleri listenize eklenecektir.

daydream Tırnaklar

büyük olasılıkla zaten "Daydream Alıntılar" tahmin ettiğimiz gibi ekranı üzerinde rasgele tırnak gösterir. Bu Daydream seçtikten sonra metin boyutunu ve farklı tırnak arasındaki gecikme özelleştirebilirsiniz.

Kim P.Ç. Lewis biraz sevmez.

Burada kişiselleştirme seçenekleri oldukça sınırlı olsa da, tırnak başladıktan sonra hayran olabilir emin olabilirsiniz. Metin net ve tırnak tüm tarihinin iyi bilinen yazarlar ya da rakamlar vardır. Genel olarak, bu sadeliği nedeniyle insanların çok sayıda hitap edecek bir şık küçük bir ektir.

Web sitesi Daydream

Bir sonraki Daydream uygulaması "Web Sitesi Daydream" dir. Bu, kullanıcıların her zaman ekranda sevdikleri web sitesi olmasına izin verir. indirdikten sonra size başlamadan önce değiştirmeniz gerekir birkaç seçeneğiniz vardır. Ben android.appstorm seçeceğiz tabii - Öncelikle, istediğiniz web sayfasının URL'sini yazmanız gerekir. Bundan sonra sayfa dokunmatik yapmak ve otomatik olarak yeni içerik için yenilemek için seçeneğiniz vardır. işte bu dışarı tüm ayarlarınızı sıralama yaptıktan sonra - daydreaming başlatın.

Web sayfanız Daydream'de ayarları için yukarı seçenekleri.

En sevdiğiniz web sayfalarına kolay erişim verilmesi cihazınız için büyük bir zaman tasarrufu olduğunu. Uygulamanın bu olmadan çalışmaz, çünkü (dahil) olsa seçenekler içine tam URL adresini yazın hatırlıyor musunuz. Ama sonuçta, bu harika!

Sony Xperia içinde daydream nedir

Flipboard: Sizin Haber Dergisi

Flipboard, bilmiyorum olanlar için, bir kitlesel popüler haber uygulamasıdır. Ve bunun Daydream tarafı aynı uygulamanın altında gelir. Tüm Daydream uygulamalar dışında, bu sadece size makaleleri indirmek hangi bağlantı altında tercih etmesini, çok az ekledi seçenekleri ile birlikte geliyor.

Bir kaydırma makalesinde tıklayarak Flipboard makaleye götürür.

Flipboard Daydream standart uygulaması ile mükemmel entegre ve ekran koruyucu senin seviyor ilgili makale arayacaktır. Bir başlık ve resim gösterme, Flipboard tercih ettiğiniz makalede tıklayın sağlar, uygulama daha sonra düz oraya götürecektir. Bu kesinlikle bugüne kadar gördüğüm en gelişmiş ve estetik Daydream sistemlerinden biridir.

ClockPlus DayDream

Standart Daydream seçenekleri bir saat seçim olsun, ama bu seçenekler yoksun ve açıkçası kötü görünüyor. ClockPlus üzerinde, dijital veya analog ve hatta parlaklığını ayarlamak arasında seçim yapabilirsiniz. parlaklığının değiştirilmesi ilk bir masa saati olarak uygulamayı kullanırken, ancak bu gerçekten yardımcı olur, anlamsız görünebilir.

Standart Android sürümü A üstün saat.

Saat Plus ayrıca bildirim simgeleri görünür ve hatta pil durumunu ayarlamak hangi değiştirebilirsiniz. Gerçekten bu app beni çeken bildirim parçasıydı. Normalde, her şeyin üstünde tutmak için zor bir görev, ama bu basit hatırlatmalar benim için bunu yapmak.

Pil Widget Reborn

Nihai ve benim kişisel favori Pil Widget Reborn olduğunu. Bu Daydream uygulama ile güzel ve tamamen kişiselleştirilmiş pil göstergesi oluşturabilirsiniz. Bu farklı seçenekler ve kaydırma çubukları zenginliği ile elde edilir. şahsen bu Daydream yapılandırmak için güçlü olmak harika.

Bu kesinlikle harika bir pil widget.

Bu temel Widget cihazın şarj edilirken, pilinizin üzerinde kontrol için harika bir yoldur yaparak, etkin henüz amacına yürütür şekilde basittir.

Daydream oldukça ilginç ve biz sadece geliştiriciler uygulamalar aracılığıyla o yararlanmak görmeye başlıyoruz. Bu gizli bir özellik, ama Android kullanıcıları tarafından daha fazla kullanılmalıdır.

Sorun, ancak, belirli bir zamanda bu uygulamaların her birini kullanmak için planlama değil ki. Evet, bu yüzden sık sık her varsayılan Daydream uygulamasını değişebilir, ama çok daha büyük olasılıkla bir seçim ve sonsuza kadar onunla kalmak konum. Ben bu uygulamalar sizin için uygundur ve korkmayın değilse, bol daha Play Store'da olduğunu umuyoruz.

Eğer Daydream kullanıyor musunuz? Onunla kullanmak hangi uygulamalar, evet ise? Aşağıda biliyorum edelim!

%% Img src = "feeds.feedburner /

ff / AndroidAppStorm? d = yIl2AUoC8zA "/ %% %% img src =" feeds.feedburner /

ff / AndroidAppStorm? d = TzevzKxY174 "/ %% %% img src =" feeds.feedburner /

ff / AndroidAppStorm i = nG8ugSm-AEE:? d5uckCyoX5E: gIN9vFwOqvQ "/ %% %% img src =" feeds.feedburner /

ff / AndroidAppStorm i = nG8ugSm-AEE:? d5uckCyoX5E: V_sGLiPBpWU "/ %% %% img src =" feeds.feedburner /

ff / AndroidAppStorm? d = qj6IDK7rITs "/ %% %% img src =" feeds.feedburner /

ff / AndroidAppStorm i = nG8ugSm-AEE:? d5uckCyoX5E: D7DqB2pKExk "/ %%

İlgili Mesajlar

  • CROWDSUPPORT Sony Mobile göre, Xperia Z resmen ve 32GB dahil olmak üzere çıkarılabilir depolama destekler. Ancak birden fazla kaynak - yapılan yorumlar sonsuz bolluk inclduing ...

  • Hızlı Genel Bakış hızlı indir, mesajlaşma bazı tadını çıkarın ve tarama telefonunuzda 3G ile hızlandırır. Wi-Fi 3G kablosuz sorunsuz geçiş yaparak veri kullanımınızı azaltın Yetenekli ...

  • Özellikler Xperia Z 2013 için Sony'nin amiral gemisi telefonu oldu ve çağdaş karşılaştırır onun 5in, 1,920x1,080 ekran ile ekran boyutu ve çözünürlüğü silah yarışı devam ediyor ...

  • ATT yorum Tanıtım Sony Sony Xperia ion ana nedenlerinden biriydi geri Ocak ayında CES 2012 ve ATT için Xperia iyon sırasında şehrin konuşma oldu. Xperia yanında başlatılan ...

  • Sony Ericsson J120 bir süre aldı, ama sonunda Sony Xperia M2 hakkında bir yazı yazdım. Bu yazı okuduktan sonra, bu konuda her şeyi bilecek. ücretsiz WhatsApp göndermek istiyor musunuz ...