Sony Xperia Whatmobile.com.pk

Sony Ericsson Xperia Yorum OYUN (Bölüm 1)

Önde 1 Nisan (şaka, dürüst!) Uzun zamandır beklenen Sony Ericsson Xperia PLAY serbest bırakılması, ilk Sony Playstation Sertifikalı akıllı telefon, biz yorumlayan nihai üretim modeli verildi.

Biz bunu daha önce Ama biz mevcut bazı oyunları bir olası her açıdan Xperia OYUN gösteren fotoğrafların seçimini yanı sıra ekran görüntüleri var.

Sony Xperia Whatmobile.com.pk

Sony Ericsson, ilk olarak Şubat ayında Xperia OYUN açıkladığında, 50 oyun piyasaya temin olacağını ifade edilmiştir. Bugün bu tekrar ödeme bilgilerinizi girmeden ödeme kolaylaştırmak için Google'ın Android Market üzerinde etiketleri adanmış Xperia OYUN deposundan (indirmek için ücretsiz olan birçok, 84 artış olacağı söylendi - en azından herkes için ama Gameloft başlıkları). Güncelleştirme: Biz sadece zaman varlık için, bu 50 geri döndü, bu Sony Ericsson tarafından söylendi! Bu ekstra 34 başlık gitti herhangi bir fikir ?!

5 megapiksel kamera ile donatılmış Xperia PLAY görüntüleme yetenekleri oldukça orada ile değil Xperia arc ama net vurgu özel dijital ve analog kontrolleri ile oyun kontrol pedi, yanı sıra iki omuz düğmeleri ile oyun üzerindedir. Xperia OYUN de sadece iki elinizle telefon tutarak doğal amplifikasyon izin üssünde iki stereo hoparlörler bulunuyor.

Xperia OYUN ya Sony'nin Mobile BRAVIA Engine yazılımı içermez, ancak bunun yerine çift kanal DDR2 RAM ile saniyede 60 kare hızında oyunları oynayabilir araçları donatılmıştır.

Xperia arc gibi, Xperia OYUN Sony Ericsson'un yeni ana ekran / app başlatıcısı ve üç (kolay işletim sistemi, gelecekte güncellemeleri sağlamak için ana işletim sisteminden ayrılmış) Timescape yeni bir sürümü de dahil olmak üzere, Android 2.3.2 ile geliyor orijinal Mediascape media player yerine widget. Aynı zamanda gidiş şeyler tutmak için bir 1,500 mAh pile sahiptir.

bizim tam bir inceleme Sony Ericsson Xperia PLAY şimdi ise - gecikme için özür!

Xperia PLAY ve Xperia arc arasında karşılaştırma fotoğraflar için aşağıya bakın.

Fotoğraf Galerisi

Sony Cep - Biri sadece teknolojik ilerleme açısından sanayi Sony Mobile katkısını göz ardı edemeyiz. Şirket her başlattı cihazla ün kazandı. Yüksek son özellikleri, şimdiye kadarki en iyi kamera özellikleri yapmak Sony Cep nihai seçim. Bu popüler elektronik şirketi Sony Corporation'a ait ürün hattıdır. bugün gördüğümüz Sony akıllı telefonlar ün ve popülerlik önce, Sony Ericsson, akıllı telefonlar bazı iyi cep telefonları ile damgasını vurdu. Sony Cep Telefonları belirgin özellikleri, inanılmaz hızlı işlemciler, yüksek çözünürlüklü ekran, oyun dahili olarak en iyi kamera uygulamaları, uzun süreli pil gücü, ve çeşitli bağlantı özellikleri vardır. Sony Cep kategori akıllı telefonlar, tabletler, akıllı aşınma ve aksesuarlar sunuyor. Sony Cep Dünyanın ilk 4K akıllı telefonlar piyasaya ayrıcalığına sahiptir. Xperia akıllı telefon fotoğrafçılık, su geçirmez teknoloji ve Sony Cep pil tekno gücü bir fırtına ile dünya almıştır.

mevcut inanılmaz bazı uygulamalar Sony Mobile söz Parça Yaşam Boyu kimliği, İstasyon Play Video ve PS4 Remote Play vardır. Track ID uygulaması mobil müzik ve ses tanıma servisi ile birlikte geliyor, Xperia Lounge bir eğlence uygulaması, Hayat Boyu Android telefonlar için tasarlanmış bir fitness uygulaması, İstasyon video oynatın online programcı dağıtım hizmeti ve Remote Play PS4 kullanıcılar Xperia akıllı telefonlarda oyun oynamak sağlar ve tabletler. Sony akıllı telefonlar çeşitli rakip markalar karşı Pakistan'da agresif yarışıyor. Pakistan yerel pazar bütün çaba harcanmadan orta ve yüksek son kategorilerinde Sony cep telefonu memnuniyetle vardır.

Sony Xperia Whatmobile.com.pk

En kabul bazıları Pakistan Sony Cep Xperia Z5 Premium Dual, Xperia Z5 Premium, Xperia Z5, Xperia M5 olan birkaç isim. en çok beklenen Sony Mobile Pakistan telefonları birkaç isim Sony Xperia M2 Dual, Sony Xperia Z2 tablet, Sony Xperia E3, Sony Xperia Z3 Dual vardır.

Pakistan son, eski ve yaklaşmakta olan Sony Cep hakkında en son bilgileri alın. Yeni değişiklikler ve Pakistan Sony Cep beklenen fiyat bilgileri hakkında ürün ayrıntıları, teknik özellikleri, detayları alabilirsiniz. Şarkı son Sony Cep için bu sayfayı seni ilgilendiren o!

İlgili Mesajlar

  • CROWDSUPPORT Sony Mobile göre, Xperia Z resmen ve 32GB dahil olmak üzere çıkarılabilir depolama destekler. Ancak birden fazla kaynak - yapılan yorumlar sonsuz bolluk inclduing ...

  • Hızlı Genel Bakış hızlı indir, mesajlaşma bazı tadını çıkarın ve tarama telefonunuzda 3G ile hızlandırır. Wi-Fi 3G kablosuz sorunsuz geçiş yaparak veri kullanımınızı azaltın Yetenekli ...

  • Ne Daydream mı ve Nasıl Kullanılır mı? Bu Android.Appstorm üzerinde Özelleştirme Ay var! Mart boyunca, size artırmaya yardımcı olmak için sizinle tüm ipuçları, hileler, uygulamalar ve kaynaklarını paylaşmak için plan ...

  • ATT yorum Tanıtım Sony Sony Xperia ion ana nedenlerinden biriydi geri Ocak ayında CES 2012 ve ATT için Xperia iyon sırasında şehrin konuşma oldu. Xperia yanında başlatılan ...

  • Özellikler Xperia Z 2013 için Sony'nin amiral gemisi telefonu oldu ve çağdaş karşılaştırır onun 5in, 1,920x1,080 ekran ile ekran boyutu ve çözünürlüğü silah yarışı devam ediyor ...