Whats en iyi ücretsiz partner uygulaması

Zoosk vs OkCupid: İyi Arkadaş App nedir?

o Mağaza ve App Google Play Store'da kalma uygulamalar söz konusu olduğunda, uygulamalar bol POF gibi seçim için vardır. Maç, Mamba. Aşağı. Tinder ve benle. Size en iyi partner deneyimi verecektir görmek için, en popüler tanışma uygulamalar, OkCupid ve Zoosk ikisini karşılaştırmak için karar verdik.

Whats en iyi ücretsiz partner uygulaması

Zoosk vs 1. OkCupid: Başlarken

İlk OkCupid mobil uygulamasını açtığınızda, kaydolmak gerekir. Tüm kayıt işlemi ile bittiğinde, daha sonra OkCupid profil oluşturmak için alacak. Profilinizi doldurmak için mobil cihaz kullanıyorsanız, bu oldukça uzun bir zaman alacaktır. Eğer tüm alanları doldurun olsun ya da olmasın, yine yakın eşleşmeleri göz atabilirsiniz. OkCupid dating profili için çok fazla bilgi doldurmak ister, çünkü çok zaman alıcı olabilir ve OkCupid masaüstü sürümünde doldurmak için daha iyi olabilir.

Ben ilk Zoosk partner app giriş yaptığınızda, ben şaşırtıcı kayıt işlemi ağrısız olduğu bulunmuştur ve zaman olarak OkCupid en kaydolma işlemi olarak tüketen değil. yakındaki tarihleri ​​arıyorsanız bile, genel olarak kayıt işlemi çoğu kişi kendi mobil cihazlarda profilleri geziyor, özellikle de hızlı ve kolay olmalıdır.

Zoosk vs 2. OkCupid: Arayüz

OkCupid mobil uygulaması bir çok kullanıcı dostu bir arayüze sahip. Sen tarafından yaş, boy, konum, durum, fotoğraf, son çevrimiçi ve sipariş gibi belirli alanları filtreleyerek arama yapabilirsiniz. A-listesi filtreleri vücut tipi ve çekiciliğini arama izin. Gelişmiş filtreleme, anahtar kelimeleri arama tarih, etnik köken, din ve eğitim katılmak sağlar. Eğer aradığınız her şeyi seçtikten sonra, OkCupid yakın eşleşmeleri yukarı çeker. kaydırmaya hareketleri kullanmak için güçlü olmak ile, OkCupid kolay iken halindeyken mükemmel bir maç bulmak için yapar.

TV'de Zoosk reklam oldukça sevimsiz olsa da, onların partner uygulaması etkileyici bir kullanıcı arayüzü var. sağa kaydırarak, anında maçları görebilirsiniz. Eğer ilgilendiğiniz birisi, kolayca onlara, ekleyebilirsiniz göz yapabilirsiniz bulursanız, onlara bir hediye göndermek veya onlara mesaj gönderebilirsiniz. Basit bir kaydırma ile aradıkları ve hediyeler diğer üyelerden aldığımız, ne kişinin özetini görebilirsiniz. onların telefon numarasını ve Facebook hesabı doğruladıktan ise uygulama da gösteriyor.

Whats en iyi ücretsiz partner uygulaması

Zoosk vs 3. OkCupid: Özellikler

Eğer OkCupid beğendiğiniz birini bulursanız, onların profilde yıldızı dokunabilirsiniz ve onları ilgilendiğiniz bildireceğiz. Birbirinizi sevme sonunda ise, OkCupid size bir bildirim gönderecektir. Sadece 'Hakkında' dokunun ve onların öz-özet ve ne aradıkları görebilirsiniz ilgilendiğiniz kişi hakkında daha fazla bilgi edinmek için. Eğer düşünüyorsanız, kükürtlü fitil yapmak, kontrol kimin bkz maçlarında, bu, sadece ekranın alt kısmında 'bir mesaj göndermek' vurabilir bir maç var ve size etkinliğini görebilirsiniz menüye gezinerek anında uzağa sohbet olacak ve profilinize dışarı kutunuzu bakın.

Zoosk daha popüler hale gelmesine yardımcı olabilir bir "boost" özelliği vardır. daha fazla üye profilinizi görebilirsiniz Zoosk göre, her zaman size arama sonuçlarında vurgulanır "boost" özelliğini kullanın. Bu cazip bir özellik olmakla birlikte, bu pahalı değil. Sen paralar satın alarak destek ekleyebilirsiniz. Size 1.800 sikke, 39,99 $ size 480 paralar alacaksınız, ve 19,99 $ için 180 paralar alacaksınız alacak 99,99 $: app üç farklı püskürtme paketleri sunuyor.

Kolayca Zoosk mobil uygulamasında sol üst köşesinde dokunarak ana menüye erişebilirsiniz. Burada profilinizi inceledi yaptığınız bağlantıları görmek şu anda çevrimiçi olduğunu kim olduğunu görmek ve yeni mesajlar için gelen kutunuzu kontrol edebilirsiniz. Zoosk en popüler özelliklerinden biri profilleri üzerinden tokatlamak sağlar Carousel vardır. Bu size aradığınızı bulmak için kolaylaştırır. Üye size göz kırpıyor varsa, aldıkları bir mesaj ayarlayabilirsiniz. Ör: wink için teşekkürler. Bana mesaj gönder.

Whats en iyi ücretsiz partner uygulaması

29,99 $ / ay 3 ay 20,00 $ / ay ve 1 ay, / ay 12,50 $ 6 ay: Diğer Zoosk üyeleri mesajı alabilmek için, sen 3 paketlerinden birini satın almanız gerekir. Bir abonelik paketi satın alarak, sınırsız winks ve mesajları, SmartPicks'ten tam erişim elde edecek ve size tüm bağlantıları ile sohbet edebilirsiniz.

Zoosk vs 4. OkCupid: Gizlilik

OkCupid da anonim göz, bu yüzden birinin profilini ziyaret ederseniz, onların görünmez sağlar "ziyaretçi listesinde." Bunu yaparken dezavantajı profilinizi ziyaret kimin görmek mümkün olmayacaktır olmasıdır. Anonim ya da olmamak istiyorsanız bu size kalmış. 'Profil seçenekleri "ni seçin ve tıklatın, sadece ayarları paneline gidin, anonim göz atmak için" Ben anonim göz atmak istiyorum. "Profil yalnızca diğer üyeleri tarafından görülebilir istiyorsanız da altında' sadece üyelere 'işaretleyerek karar verebilir gizlilik ayarları.

OkCupid birlikte olmanın bir yararı onlar anonim göz izin olmasıdır. anonim taramak istiyorsanız Zoosk ile, şirket sadece senin soyadını ya da nerede sizin flört profilinizde çalışmak içermez önermektedir.

Zoosk vs 5. OkCupid: Mobil Uygulamalar

OkCupid anda birden fazla cihazda desteklenir. Windows, iPhone, iPad, Android, WinPhone ve diğer platformlarda OkCupid indirebilirsiniz.

Zoosk halen de birden fazla cihazda desteklenir. IPhone, iPad, Android, Windows ve diğer platformlarda Zoosk indirebilirsiniz.

OkCupid ve Zoosk hem mobil uygulamalarda bulunan tüm özellikleri, onların masaüstü sürümünde bulabilirsiniz.

Zoosk vs 5. OkCupid: Sonuç

OkCupid üst tanışma sitelerinden biri olma eğilimindedir olsa da, Zoosk, iPhone ve Android kullanıcıları için bir öncü partner uygulaması sunuyor. Tüm üyeler kolaylıkla profilleri üzerinden kaydırabilirsiniz ve arama özelliği tüm cazip UI ile, aradığınız kişiyi bulmak için kolaylaştırır. Ayrıca önemli basitleştirilmiş kayıt süreçtir. Bu Zoosk sürekli meşgul ve bugüne kadar istediğiniz ve halindeyken süre kanca isteyenler için mükemmel bir partner uygulaması yapar.

OkCupid ve Android sürümünü indirin.

İlgili Mesajlar

  • Online Looking for love Beş En iyi Online Arkadaşlık Siteleri? Denemek ve mükemmel birini bulmak için yerlerde bol var. Biz sizin için doğru site bulmak konusunda konuştum. ama bu hafta biz ...

  • Eğer yeni bir iPhone (iPhone 6S), iPhone için bir eşsiz ve güzel zil sesi istemek zorundadır satın aldıysanız Top 5 Web (iPhone 6S iPhone 6 Plus dahil) Serbest iPhone Zil Download ....

  • Bu gelişmiş teknolojik dünyada Whatsapp BlackBerry, tüm insanların hayatında olağanüstü bir rol oynayan yeni mobil uygulamalar bol. dünyada hiç kimse sadece ile yürüyebilir ...

  • Nokia S40 Whatsapp için WhatsApp geçtiğimiz günlerde Facebook tarafından satın alınan bir çok popüler mesajlaşma hizmetidir. Bu tüm bunların durum güncellemelerini, resim, video ve konumunuzu göndermek sağlar ...

  • Iphone, Samsung, Android, Windows LG, 8520 31223 (36339 votos) + Juegos Para Movil Bb içinde Juegos Para Movil Bb 8520 ücretsiz görüntülü görüşme - Ben Juegos Para Movil Bb 8520 kullanıyorum, eski model 3.0 android ...


Warning: include_once(/home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ne/whats-en-iyi-cretsiz-partner-uygulaması.php on line 125

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ne/whats-en-iyi-cretsiz-partner-uygulaması.php on line 125