Ben ücretsiz benim telefon zil sesleri gönderebilir web sitesi

Bedava Cep Telefonu Zil için 10 Web Diğer Mobil Yüklemeler

müzik biz insanların tür ifade ediyor mu? Emin değilim, ama bizim hoşlandığı ve hoşlanmadığı şeyleri doğrudan barometre var. Ben cep melodi öfke ve özlem, biz 'müzik aracılığıyla çok hücrelere girmiştir olan ~who "diyerek fikrini besleyen web sitelerinin sayısına göre giderek sanırım. Ben onlardan biri değilim unashamedly - diehard Trekkie, cep Star Trek serisi sesleri ile pimped edilir.

Ben ücretsiz benim telefon zil sesleri gönderebilir web sitesi

Şimdi bizim anatomi bir parçası olan bir cihaz ile daha serin bir açıklama yapma daha iyi bir yolu var mı? Sanırım hayır.

Bir kuruş kısma olmadan - yüzden daha fazla uzatmadan, en bize, göz seçin ve seçkin ücretsiz cep telefonu zil sesleri download edelim on web sitelerine bir göz atalım.

Bu ücretsiz web sitelerini söz, ben bizi PC'ye ücretsiz mobil zil sesleri indirmek yerine veri taşıyıcısı aracılığıyla göndermenizi sağlar on gitmiş (verileri indirmek için birçok ülkede, operatör ücretleri uygulanır). Yani PC'nize melodi indirmek ve daha sonra cep telefonunuza aktarabilirsiniz - ücretsiz% 100.

Bu sitelerin bazıları ceplerde, çok başka güzel şeyler (temalar, duvar kağıtları, oyunlar, vs.) dahildir.

kaygan arayüzü aracılığıyla birşeyler paylaşmak 14 milyon kullanıcı. site yapmak ve melodiler yüklemek kullanıcıların topluluk tarafından desteklenmektedir. melodi toplama, güçlü 300.000 ücretsiz kaydolma olmadan PC veya telefona indirilebilir. (Bu çok büyük bir liste) Eğer mobil çalışma değil indirmeleri hakkında emin değilseniz sitenin Telefon Özellikleri göz atın ve Zedge İçerik Uyumluluğu Endeksi. Site aynı zamanda iPhone zil sesleri destekler. Eklenen bir artı zil sesleri, temalar, duvar kağıtları ve ekran koruyucular yapmak için çevrimiçi araçlardır.

2. Mobile9

Arkasında toplulukla başka bir site. temalar, duvar kağıtları, zil sesleri, ekran koruyucular, yazılım, oyunlar, videolar ve logolar ücretsiz indirme - tüm güzellikler olsun. 100.000 MP3 zil sesleri ile, geniş bir koleksiyon var. Ücretsiz kayıt Eğer 10 saniye beklemeden indirmek için gerektirir. herhangi bir web toplumda olduğu gibi, üyelerin yorum ve paylaşabilir, kendi profil sayfalarını olabilir. marka bir kesit iPhone dahil desteklenen rağmen sitenin Telefon bölümünde modelin uyumluluğunu kontrol edebilirsiniz.

3. TonesAll

TonesAll tüm içeriği Creative Commons Public Domain lisansı ile lisanslanmış bir MP3 zil kullanıcı paylaşım topluluktur. Nokia, Motorola, Sony Ericsson, Samsung, LG, Blackberry ve iPhone - site aşağıdaki desteklenen markalar bahseder. melodiler kategorilere pigeonholed edilir; Evcil gibi bazı & Hayvanlar. Atasözü ya da Haber & Eğer başka bir yerde bulamayabilirsiniz Siyaset. ücretsiz kayıt size bir topluluk üyesi yapar ve beklemek 20 saniye olmadan anında indir verir. Üyeler ayrıca melodiler bir ürün yelpazesine gruplar oluşturabilirsiniz.

4. MadRingtones

Bu web hizmeti bir online melodi yaratıcısı olarak meyillidir. Sadece 3 tıklama favori MP3 şarkı veya YouTube video kişiselleştirilmiş zil sesi oluşturabilirsiniz. Ancak bu bile emek önlemek için, size 300.000 zaten mevcut bir zil sesi indirebilirsiniz. melodiler hemen hemen tüm telefonlar ile çalışmak ve size dört biçimlerinin seçeneği sunar - (iPhone için) mp3, amr, OGG ve m4r. Blogunuza veya Facebook gibi sosyal ağlarda gömme ve paylaşma.

5. mobango

Daha önce de belirttiğimiz siteler aynı lezzet ile mobil paylaşım topluluğu. Bu mobil içerik özellikle uygulama ve oyunların her türlü için bir tıklama layık bir hedef var. diğer benzersiz sosyal yönü yaş, cinsiyet, ülke kullanıcılar için arama ve yapmak ve telefonun modeli olabilir. site üzerinden onlara bağlanmak ve medya paylaşımı. Mobango ayrıca mobil içerik için ücretsiz depolama 2GB sunmaktadır. Ayrıca, kamu veya özel olarak yüklenen dosyaları işaretleyebilirsiniz.

Ben ücretsiz benim telefon zil sesleri gönderebilir web sitesi

6. CellMind

Büyüme yolunda İyi tasarlanmış mobil sosyal bir site. bir sonsuz küçüklükteki melodi koleksiyonuna sahiptir rağmen, iyi yapılandırılmış ve bir göz bkz değer. Sen duvar kağıdı, temalar ve zil sesleri indirmek için (ücretsiz) kayıt olmanız gerekmektedir. Site aynı zamanda online duvar kağıdı, melodi ve ekran koruyucu makinesi bulunmaktadır. diğer artı aktarıcı / oluşturulan dosyalar için site tarafından sağlanan çevrimiçi depolama alanıdır.

7. MyTinyPhone

kendi veritabanında 125.000 üzerinde zil sesleri ile site küçücük değildir. Tüm zil sesleri cep ya da PC indirmek için ücretsizdir. Bir özellik kendi sesleri oluşturmak için bir MP3 dosyası (8MB maksimum boyutu) yüklemenize olanak tanır Flash tabanlı melodi yapımcısı. ücretsiz kayıt ile, şarkıları saklayabilirsiniz ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Sadece tahriş edici bir pencerede açılıyor tutan açılan reklamdır.

8. MobileToones

kendi arayüzünde dışındaki diğer mobil sosyal ağ topluluklar çok farklı değildir. Bir mobil tartışma forumu, mobil inceleme bölümünde ve bir blog ile birlikte geliyor. MP3 indirmek için, Polifonik veya AMR bir kısa ücretsiz kayıt geçmek zorundadır melodiler. Toplama (yaklaşık 400 +) sınırlıdır.

9. Brinked

Bir ayık arayüzü ile olsa, MadRingtones çok benzer bir ücretsiz online melodi paylaşım topluluğu. Bir şarkı veya bir YouTube video zil sesi oluşturabilirsiniz. Koleksiyon olarak geniş olmasa da, bu büyüme eğrisi üzerinde düzgün bir sitedir. Reggaeton, Raggae, Techno, Rock, Rap, R arasındaki zil sesleri için tarayın&b, Pop, Özgün, ülke ve TV & Filmler türler. MP3 / WAV / OGG / M4R biçiminde indirmek veya sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz.

10. Tonzr [ARTIK İŞLERİ]

Hala zil sesi yok varsa basit bir arama yapmak değil neden sonra istiyorum. Google, Yahoo veya Tonzr gibi özel bir zil sesi arama motorunu kullanabilirsiniz. Halen neredeyse 10,000,000 melodiler endeksli olmuştur. Bir anahtar kelime ile arama ve sonuç sayfasında size download modunu seçebilirsiniz. güzel ufacık sadece seçim altında sesleri gibi önerilmektedir.

Desteklenen taşıyıcılar - AT Sprint Nextel,&T, T-Mobile, Verizon, Alltel, US Cellular, Cellular South ve Kriket. Bu ABD sadece taşıyıcıları seçilen SMS ve MMS özellikleri de vardır. Tonzr halen iPhone'lar ile uyumluluk için test ediyor.

Mobil siteleri dünya web dünya içinde olduğu doğrudur. Her ücretli site için, ücretsiz seçenekler debriyaj vardır. Ben buraya koyduk ücretsiz zil sesleri için 10 web siteleri sadece biz MakeUseOf sizin için getirdim önceki olanları ekleyin. Bir kaç gibi kontrol edebilirsiniz MyxterTones . ToneShared ve gerçekten benzersiz Ultrasonik-Zil .  Kendi zil yapma gibi hissediyorum Veya, Mark nasıl Audacity ile bunu gösterir.

Bizim melodi bölümü çevrimiçi araçlar bir sürü özellikleri ve kendi zil sesi yapmak istiyorsanız apps.

Hangi web sitesi veya mobil sosyal ağ sizin en uğrak? Kendi müzik yapmak veya bir indirme ile mutlu etmek ister misiniz? Bilmemize izin ver!

İlgili Mesajlar

  • Nasıl Mobil Erişim Myxer web sitesini ücretsiz Melodi Gönder. Üst bağlantı "Kendi Oluştur" u tıklayın. "Dosya Seç" düğmesini tıklayın. Dosyalarınızı tarayın ve istediğiniz şarkıyı bulmak ...

  • Android telefon Melodi To Get - Fotoğraflarla ile Step Guide By Step Video Sadece güçlendirilmiş Droid geçen hafta Motorola Android aldı. bir sürü insan vardı derinlemesine bir ask for more ...

  • Çoğu insan arayan Buraya için hoş böylece onların hücre için bir zil sesi var gibi. Eğer zil satın almak için gidiyoruz dikkate almak gerekir birkaç şey var ....

  • Eric Bernatchez Free Samsung Zil. Akıllı telefonlar Uzmanı sadece bu 3 adımları izleyin Samsung cep telefonu, yeni Ücretsiz Samsung zil sesleri almak için 24 Kasım 2014 Güncellendi: Adım 1: Seçiniz ...

  • EN İYİ Ters Cep Telefon Rehberi Hizmeti nedir? Doğru Telefon Numarası Arama ve Side-Side tarafından yayınlanmıştır En İyi Online Cep Telefonu Dizinler Karşılaştırılması 10 İpuçları. Geçmiş Haber ...


Warning: include_once(/home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/nerede/ben-cretsiz-benim-telefon-zil-sesleri-gnderebilir.php on line 132

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/nerede/ben-cretsiz-benim-telefon-zil-sesleri-gnderebilir.php on line 132