Benim android navigasyon uygulaması nerede

Android için en iyi 3 Ücretsiz Çevrimdışı GPS Uygulamaları

Android için Google Navigasyon avucunuzun içinde alabileceğiniz en iyi harita çözümlerden biridir, ama ne bir veri bağlantınız yoksa? Bir Wi-Fi sadece Android tablet kullanarak, yurt dışına seyahat ediyorsanız olsun. ya da sadece telefonunuzda az veri kullanmak isteyen, size nerede olduğunu görmek için bu harita uygulamaları birini kullanın ve navigasyon yol tarifi alabilirsiniz.

Benim android navigasyon uygulaması nerede

Google çevrimdışı GPS uygulamaları için Çal kazma başlatırsanız, düşük kaliteli, ücretsiz uygulamalar ve para maliyeti yüksek kaliteli uygulamalar bir sürü bulabilirsiniz. Biz en iyi ücretsiz seçenekler sizin için kazı yapmış ve buldum

Google Haritalar

Google Haritalar yerleşik çevrimdışı haritaları için destek. Bu özellik, bir veri bağlantısı olmadan görüntülemek böylece, Android için bir harita alanı indirmenize olanak tanır. Bu laboratuvarlar hataların çeşitli özellik daha önce, ama şimdi sağlam ve istikrarlı.

Ancak önemli bir sınırlama var: Yalnızca harita desenleri yüklenir. Sen ilgi noktaları aramak veya çevrimdışı gezinme yol tarifi almak mümkün değil.

, Çevrimdışı kullanım için bir harita alanı indirmek başlatmak Google Maps, menü düğmesine dokunun ve çevrimdışı Make seçin.

çevrimdışı kullanmak istediğiniz harita alanı kadar parmaklarınızla harita etrafında zoom ve pan kare içinde olduğunu. o Bitti öğesine dokunun.

Google Haritalar çevrimdışı kullanım için harita alanı indirecektir. My Places ekran açıp Çevrimdışı kategorisine kaydırarak çevrimdışı haritaları görebilirsiniz.

Çevrimdışı durumdayken, Google Maps uygulamasını açmak ve nerede yakın sokaklarda ve bazı yerlerinden ayrıntılı bir harita da dahil olmak üzere, görmek için GPS kullanabilirsiniz. çevrimdışı iken yol tarifi almak edemesek online yaparken, tarifini sorabilir ve sonra bir veri bağlantısı olmadan nereye gittiğini almak için yönergeleri kullanarak, çevrimdışı.

Osmand turn-by-turn yön ve bir çevrimdışı nokta-faiz veritabanı sunuyor tam bir GPS uygulamasıdır. Ayrıca konuşulan yönlerde dahil olmak üzere GPS cihazları, gelen alışkın olabilecek diğer özelliklere sahiptir.

Osmand OpenStreetMap verileri kullanır. Eğer ilk uygulamayı kullandığınızda cihazınızın harita dosyaları indirmek gerekir. ücretsiz sürümü çoğu insan için fazlasıyla yeterli olmalıdır ücretsiz on harita dosyaları, indirmenize izin veriyor.

Osmand Eğer adresine veya bir nokta-faiz veritabanı arayarak yerlere gitmek için izin verir. Sürüş sırasında bunları takip edebilirsiniz yüzden sadece size özel bir GPS ünitesi ile geldiğince Aynı zamanda, size turn-by-turn yön konuşur. Osmand sadece sürüş için değil, aynı zamanda yürüyüş, bisiklet ve bazı toplu taşıma yol tarifleri sunmaktadır.

Navfree OpenStreetMap veri bağlıdır başka özgür çevrimdışı GPS uygulaması. Osmand gibi, turn-by-turn yön, çevrimdışı nokta-faiz arama ve Sözlü sunmaktadır.

Onun ana ekranı özel bir GPS ünitesi çok benziyor. bazı özellikleri, Google Arama özelliği gibi, bir veri bağlantısı gerektirir, ancak temel harita görüntüleme, navigasyon ve nokta-faiz özellikleri yok.

Osmand ve Navfree Hem, iyi bir araya-koymak ve tam özellikli uygulamalar katı. Aynı harita verilerini kullanmak, bu yüzden size iyi gibi hangi arayüzü bağlıdır tercih hangi uygulamayı.

Daha fazla seçenek

Yukarıdaki seçenekler Android için sadece çevrimdışı harita uygulamaları değildir. Google Maps olmayan basit bir çevrimdışı harita uygulaması için arıyorsanız, MapDroyd deneyin. MapDroyd Navfree aynı OpenStreetMap verileri kullanır, ancak navigasyon özellikleri arasında çıkar noktasını sağlamak veya turn-by-turn değil. Bu küçük, basit bir uygulama değil - bir harita göstermek ve üzerinde konumunuzu göstermek gerekir.

MapDroyd gücü onun küçük harita veridir. Ayrıca cihazınızın depolama alanından tasarruf, tüm ülkelerin yerine harita verilerinin daha küçük alanlara indirmenize olanak sağlar. nokta-ilgi arama mevcut olmasa da sen yeteri kadar Büyütmek varsa, bazı yerleri ve işaretlerini göreceksiniz.

Benim android navigasyon uygulaması nerede

Eğer seyahat ediyorsanız - veya desteklenen büyük bir şehirde yaşamak için ne - TripAdvisor seyahat rehberleri de mükemmel, ücretsiz uygulamalar vardır. Onlar tamamen çevrimdışı kullanılabilir ve restoranlar ve turistik metro istasyonlarına GPS ve yakın kullanışlı işaretlerini görüntülemek için yeteneği ile haritalar ve ATM'ler dahil edilebilir. Tüm çevrimdışı - kolayca etrafında uzakta bulabilirsiniz böylece bu uygulamalar bile orada yemek önce bir restoranda kadar okuyabilmesi yorumlar ve bölgede metro hatlarının tam haritalar yer alıyor.

Biz de Android için diğer bazı çevrimdışı harita uygulamaları ele aldık. PC kullanıcıları indirebilir ve Internet bağlantısı olmadan kendi PC haritaları görüntülemek için GMapCatcher deneyebilirsiniz.

Daha büyük bir Android uygulamaları için arıyorsanız, en iyi Android uygulamaları listemize göz atın. Biz de Android için tam bir rehber var - ücretsiz!

Eğer bu uygulamalardan herhangi birini denediniz veya daha iyi bir tane biliyor musunuz? Leave a comment ve bize ne düşündüğünüzü bildirin.

İlgili Mesajlar

  • Android Android Okuma ebooks için en iyi ereader sadece Tamam olması için kullanılır. Şimdi bu harika. telefonunuzda veya tabletinizde kitap okumak için tatlı uygulamalar bol olmakla birlikte, Kitaplar vardır oyna ...

  • Video: raporların bir çift sonra bir sürpriz fazla olduğunu Android Değil Yeni Instagram Video ile Hands-on bugünün Facebook olay kadar lider günlerde haber kırdı, ama evet, onlar ...

  • 4 Pics 1 Word, Yanıtlar Hileleri 4 Pics 1 Word, cevapları, hileler ve ipuçları nasıl iPhone, iPod, iPad ve Android için oyunun tüm düzeyleri ve harfleri yenmek için size gösterecektir. kelimeyi tahmin ...

  • Minecraft: (Android için) Pocket Edition Katı madencilik ve işçiliği deneyim. Görünüyor ve büyük oynuyor. Ölü basit bir multiplayer. Sürekli gelişme. PC versiyonu gibi derin değil. Bazı dokunmatik ...

  • [Android] Android cihazda kök Kazanma Süper, bootloader kilidini veya özel kurtarma yükleyerek ama süper denilen küçük bir dosya yanıp sönen elde değil Nedir ....


Warning: include_once(/home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/nerede/benim-android-navigasyon-uygulaması-nerede.php on line 126

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/nerede/benim-android-navigasyon-uygulaması-nerede.php on line 126