do uygulamalar sd kart taşındı nereye gitmek

transfer dosyaları, uygulamalar, fotoğraflar - SD kart taşımak için nasıl Android telefon, Android tablet gelen microSD karta medya: Android telefonunuzda veya tabletinizde daha fazla depolama alanı alın

Nasıl SD karta taşımak için - dosya transferi, uygulamalar microSD fotoğrafları

Biz microSD uygulamaları taşımak için, ve nasıl bir Android telefon ya da Android tablet bir microSD kartta dosya ve fotoğrafları saklamak için nasıl açıklar.

do uygulamalar sd kart taşındı nereye gitmek

Nasıl bir microSD kart ile Android telefon ya da tablet daha fazla depolama alanı elde etmek için

dosyaları, uygulamaları aktarmak için nasıl Android telefon, Android tablet gelen microSD karta medya: Android telefonunuzda veya tabletinizde daha fazla depolama alanı alın

yüksek çözünürlüklü fotoğraflar ve videolar ve sideloading müzik alarak uygulamalar indirmeye başlayın kez bile 16GB birçok kullanıcı için yeterli değil ise, birçok ucuz Android telefonlar, bir değersiz 4- veya depolama 8GB ile birlikte gelir. Neyse ki, Android telefonlar büyük çoğunluğu ek depolama cıvata sağlayan bir microSD kart yuvası ile gelir.

Bir microSD kartı satın almadan önce, telefon destekleyecek hangi sıfatla kartı kontrol - amiral gemisi telefonları 128GB karşılamak için daha fazla mutlu olma eğiliminde iken, birçok ucuz Androids sadece 32GB kabul ediyoruz. Adil olmak gerekirse, 32GB çoğu insan için yeterli olacaktır, ve bir yere gibi bir onluk altında bu kartlardan birini alabilirsiniz Amazon .

microSD kart var sonra, o yeni uygulamalar, fotoğraf, video, müzik ve daha fazlası için varsayılan yazma sürücü olması için şeyler kurmak çok kolay. Sen kamera ayarları içinde mağaza konumunu geçiş yapabilirsiniz veya Google örneğin, Müzik ayarlarını oynayın. Ama şeyler ne hakkında zaten telefonunuzun dahili depolama kadar tıkanma? Burada bir Android telefon ya da Android tablet üzerinde microSD uygulamaları, medya ve daha fazla hareket etmek nasıl açıklar.

Android telefonunuzda veya tabletinizde microSD uygulamaları nasıl taşınır

tüm uygulamalar microSD taşınmış olabilir değil: İlk olarak, önemli bir şey temizlemek edelim. Bu sadece 4- veya dahili depolama 8GB bile hala indirebilir ve uygulamalar bir çok kullanırım eğer takılı bir microSD kart sorun haline çalıştırmak telefon gelir. Bir uygulama microSD taşınmış olabilir olsun ya da olmasın, bazen telefonu üreticisi uygulama geliştiricisi aşağı ve. Ayrıca bakınız: Nasıl Android'in "yetersiz depolama kullanılabilir" mesajı düzeltmek için.

Bir uygulama microSD karta taşınması mümkün ise, Ayarlar, Uygulamalar menüsü içinde bunu yapmak için bir seçenek bulacaksınız. Bu ekranın ilk sekmesinde telefonunuza indirdiğiniz tüm uygulamaları göreceksiniz. SD kartında saklanan görmek için sağ kanattan Swipe - Şu anda bu ekran boş olmalıdır.

İndirilen sekmesine microSD dönüşüne bir uygulamayı taşımak ve seçmek için bir uygulama üzerinde dokunun. Burada telefonda önceden yüklenmiş değildi AnTuTu Benchmark uygulaması, seçtiğiniz (önceden yüklenmiş uygulamalar genellikle taşınamaz). Sen SD karta taşı 'için bir seçenek göreceksiniz: Bu dokunun. eylem bu 'telefona taşı' olarak geçecektir tamamlandığında düğmesine ilk gösterisi ardından, 'Moving' olacaktır. Artık On SD Kart sekmesinin altında listelenen uygulamayı bulabilirsiniz.

biz ekran görüntüleri almak için buraya kullanmakta olduğunuz EE Harrier Mini önceden yüklenmiş olan Amazon Müzik uygulamasıyla olduğu gibi bazen SD karta taşı seçeneği, gri olacaktır. Bu uygulamalar microSD taşınamaz.

Birçok ücretsiz uygulamalar sizin için bu işlemi otomatik hale getirmek için sunuyoruz mevcut olduğunu işaret değer. Daha sonra yine başka bir uygulamayı ekleyerek depolama konusunda endişeleriniz varsa muhtemelen iyi bir fikir değil, ama onun bir iş çıkarmış kez her zaman kaldırabilirsiniz. Ayrıca bkz: Grup testi: en iyi akıllı telefon nedir?

Android telefonunuzda veya tabletinizde microSD fotoğraf, video, müzik ve diğer medya dosyalarını taşımak için nasıl

Yapılacak ilk şey 'SD karta Transferi verilerine' için bir seçenek arayın ardından, Android telefonunuzda veya tabletinizde, Ayarlar Depolama göz olduğunu. Tüm Android cihazlarda bu seçeneği var ve senin yok değilse elle dosyaları taşımak gerekir.

do uygulamalar sd kart taşındı nereye gitmek

hızlı microSD fotoğraf, video, müzik ve diğer dosyaları taşımak için ikinci en kolay yolu bir PC veya Mac kullanarak bunu yapmak için olduğunu. daha sonra kendi içeriğine göz atmak için yeni bir pencere açmak, bir USB kablosuyla telefonu bilgisayara bağla. İki ayrı depolama ortamları olarak telefonun dahili depolama ve SD kart görmek gerekir. Biz ayrı sekmelerde Dahili depolama ve SD kart gösteren bir Mac üzerinde Android Dosya Aktarımı kullanıyoruz. SD karta İç depolama dosyaları taşımak için sadece o telefonun dahili depolama silin, telefonunuzun SD karta geri Mac masaüstü dahili depolama onları kopyalamak için dosyaları-ve-sürükleyip bırakmak ve. Sadece herhangi bir Android sistem dosyalarını taşımak için çalışmayın.

Eğer dosya aktarmak için bir PC yoksa başka bir seçenek Dosya Yöneticisi uygulamasını kullanarak bunu yapmak için olduğunu. Birçok Android telefonlar önceden yüklenmiş böyle bir uygulama ile birlikte gelir, ancak Android'in standart bir parçası değildir. Bu EE Harrier Mini birine sahip değildir, bu yüzden biz Topnet999 ücretsiz Dosya Yöneticisi uygulamasını indirdim.

Telefonunuzda bulunan çeşitli depolama görmek için app üstündeki Depolama sekmesine dokunun. sdcard1 microSD kart iken burada bizim telefonun dahili depolama, sdcard0 oldu. fotoğrafları ile başlayalım.

İlk açık sdcard0 ve DCIM Fotoğraf Makinesini göz atın. Burada size kamera tarafından çekilen herhangi bir çekim bulacaksınız. Ekranın sağ alt köşesindeki üç nokta dokunun ve Çoklu seçim seçin. SD taşımak istediğiniz her öğenin üzerine hafifçe vurun; seçildiğinde beyaz metin sarı olur. Şimdi, Taşı seçmek microSD kart gidin ve Buraya taşı seçin.

cihazınızda saklanan herhangi bir müzik ve diğer dosyalar için bu işlemi tekrarlayın.

Marie Brewis izleyin heyecan .

İlgili Mesajlar

  • Bir e-kart ile nakit, bir Android Market hediye kartı online Android Market Satın kullanılmak üzere önerdi. Bu Android Market harcamak bir öneri ile para gibi. öğrenmek için nasıl çalıştığını kontrol edin ...

  • Android: Simgeler kısayol simgeleri Ev veya Uygulamalar Launcher ekranlarından kaybolur Android kullanıcıları için ortak bir sorunu var Ev veya Başlatıcı'dan kayboluyor. birkaç nedeni bu vardır ...

  • Veedeo App İnanılmaz Veedeo uygulaması bulunmaktadır. Kolay, hızlı, Veedeo uygulaması ile videoları yapma sezgisel video düzenleme kolay, hızlı ve eğlenceli. Tembel hissetmek? Eski videoları yüklemek ve bunları düzenlemek. inanılmaz oluştur ...

  • Uygulamalar Hey gelen dostluk bulma Jen APRAHAMIAN, sol ve Olivia Haziran Poole geleceği! VINA. dostluk bulma geleceğine hoş geldiniz, ya da umutlu uygulama yapımcıları söylüyorlar. Kadro, var ...

  • Chromecast'in Chromecast'in Temmuz 2013 yılında girmiştir ve o zamandan en başarılı Google fiziksel ürünlerinden biri haline geldi. tüm Android ve iOS cihazlar ile, kullanımı kolay, ucuz ve uyumlu ...


Warning: include_once(/home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/nerede/do-uygulamalar-sd-kart-taşındı-nereye-gitmek.php on line 125

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/nerede/do-uygulamalar-sd-kart-taşındı-nereye-gitmek.php on line 125