Nerede benim samsung galaxy s4 ekranı tamir alabilirsiniz

Samsung Galaxy S4 Ekran Değiştirme fetih

Samsung Galaxy S4, Samsung akıllı telefonlar son model, konuşmanın bir şekilde "kaputun altındaki" çok sahiptir. Bu yüzden LCD ekran aynı zamanda bir yumruk paketleri tüm bu şaşırtıcı değil. Onun hızlı işlemci sadece çok daha etkileyici kamera tarafından çekilen fotoğrafları kılan canlı ekranı, tarafından eşleştirilir. S4 Samsung Galaxy S3, ekran boyutu, Full HD çözünürlükte 5 inç genişletildi. Super AMOLED HD ekran, 2013 yılında yarışmacının tepesinde ve hala kullanıcılara bugün etkiliyor.

Nerede benim samsung galaxy s4 ekranı tamir alabilirsiniz

Bir yılı aşkın şimdi eski bir telefon için, aynı zamanda en popüler son modelleri arasında bir kompakt ve sağlam bir tasarıma korur. Ama bu kusursuz veya hasar geçirmez olduğu anlamına gelmez. Telefonda bitebileceğini yakışıklı üzerinde gevşek bir kavrama ile kombine Bir saldırgan parmak tokatlamak beton üzerine paramparça yatan. Bu sizin için olur ve gözlerinde kadar iyi gözyaşları düşünüyorsanız, sizin için seçeneğiniz vardır unutmayın Samsung Galaxy S4 ekran değiştirme !

Samsung Galaxy S4 Ekran Yedek Parçalar

koşullara ve ne kadar geniş S4 (ve ötesinde) ekran kırık zarar olduğunu bağlı olarak, cihazınız farklı yedek parça gerektirecektir. Cam kendisi çatlak olabilir, ancak LCD ekran hasarlı? Ne video aramaları veya diğer ön bakan sensörler için kullanmak 2MP kamera hakkında? Şansı ne olursa olsun kaza cihazınız sadece onarım ekran daha fazlasına ihtiyacınız neden olur befell iyi.

Sen parçalar gerekli ne olacağını değiştirme belirlemek mümkün olabilir ve (aşağıya bakınız) DIY istiyorsanız bu ilk adımdır. Ama harika bir alternatif Cep Telefonu Tamir ücretsiz değerlendirme ve tahmin aramaktır. Uzmanlar sadece Samsung Galaxy S4 onarım ihtiyaç duyduğu anlamaya edelim ve sonra oradan almak için hangi tamir seçeneği karar verir.

Samsung Galaxy S4 Ekran Onarım Seçenekleri:

Geek Squad Tamir Servisi

hasarın tipine ve derecesine bağlı olarak, Galaxy S4 Active ekran değiştirme 200 $ sizi mal olabilir. Geek Squad 48 saatlik mağaza gerçekleştirme süresi hedefliyor. Ama Carphone Warehouse ve diğer bağlı iki hafta kadar sürebilir.

CPR Cep Telefonu Tamiri

CPR Cep Telefonu Tamir onarım veya uğraşmadan ekran yerine ve sınırlı bir ömür boyu garanti aftward (Geek Squad ve diğer hizmetlerin garanti çift) sunabilir. Her CPR deposu (genellikle tek bir gün içinde) mümkün olan en hızlı dönüş sağlanması, yandan ortak parçaları tutar. Size yakın bir mağaza yoksa, CPR ayrıca bir posta seçeneği sunmaktadır.

CPR mağazalarında Galaxy S4 LCD ekran değiştirme maliyeti de arıza veya hasar türüne göre değişir. Ancak, özgür ve açık tahmini aklını koyacaktır.

Şimdi, nasıl Samsung Galaxy S4 kendinizi Ekran Değiştir?

belirlerken Başlangıçta, fiyat en büyük faktör olabilir nasıl bir Samsung Galaxy S4 ekranı değiştirmek için. Birçok kullanıcı DIY tercih nedeni budur. Eğer Heatgun çıkmak Ama önce, bunu yaparken herhangi bir ön garanti geçersiz hale olacağını not edin. Eğer yapıyorsun tam olarak ne olduğunu anlamak yoksa ve onarım teknik açıdan daha fazla hasara neden olabilir.

Eğer DIY karar verirseniz akılda tutarak, burada Samsung Galaxy S4 camı değiştirmek için:

 1. telefonu kapatın.
 2. (Gerekirse veya spudger) tırnağınızı kullanarak plaka geri çıkarın.
 3. tırnağınızı veya spudger kullanarak, aynı şekilde pili dışarı pop.
 4. Cihazınız SIM kartı varsa, içeri doğru bastırın ve sonra çıkarmak için bırakın.
 5. , Düşük ayarda ya da fön makinesi üzerinde bir Heatgun kullanarak ön yüz (cam tarafı) ısınır. Telefondan birkaç santim üzerinde cam tutan yapışkan eritmek için dairesel hareketlerle Heatgun veya kurutma Dalga. Çok fazla telefon kadar ısıtmak için veya digitizer zarar verebilir dikkatli olun. Eğer renk değişikliği görmeye başlarsanız, hemen ısıyı ateşkes. Üç beş dakika yeterli olacaktır.
 6. En üstten başlayarak ve yolunuzu çalışma, plastik spudger ile telefondan cam ayırın. gerektiğinde ısıtılır.
 7. ayrılmış kenarları plastik resimler yerleştirin. Eğer gözetlemek yavaş gidin veya daha fazla cam paramparça olabilir. Kendinizi korumak için, koruyucu gözlük kullanın ve bir arada tutmak için ekran üzerinde ambalaj bandı birkaç parça katman.
 8. telefonun alt kısmındaki iki dokunmatik tuşlar yakın dikkatli olun. Bunlar cam kaldırma önce kaldırılması gerekir.
 9. Cam kaldırdı sonra, sayısallaştırıcının üzerindeki yapışkan kalıntı ile sol olacağım. lens temizleyici, bir tüy bırakmayan bir bez ya da silin ve sabır ile temizleyin.
 10. Cihaz veya kullanım LOCA tutkal kenarlarında yeni yapıştırıcı yerleştirin. yapıştırıcı ile ilgili yeni bir cam yerleştirin.
 11. SIM kartı ve pili değiştirin.
 12. geri ve işte Cihazınızı açın!
Nerede benim samsung galaxy s4 ekranı tamir alabilirsiniz

Programınızı organize sağlık ve wellness izlemeden - Samsung Galaxy S4 bir kullanıcının "hayat arkadaşı," Hayatın günlük görevlerini basitleştirmeye olurdu biri olarak sınıflandırıldı. Ama bile bir hayat arkadaşı yolda bir yumru gelen devirmek yapabilirsiniz. Akıllı telefonunuz devirmek yok ve Samsung Galaxy S4 ekran onarım gerektiğinde ve, Cep Telefonu Tamir yardımcı olabilir. CPR yerleri yüzlerce herhangi profesyonel onarım hizmetleri diğer profesyonel onarım mağazalar daha ucuz ve daha hızlı ve DIY eğer daha güvenlidir. iş ve parçalar sınırlı ömür boyu garanti ile gelen bu söz değil.

Ne için bekliyorsun? bugün CPR ulaşın!

İlgili Mesajlar

 • Pakistan Detaylar Kore Mobiles Samsung Galaxy S4 I9500 çift çekirdek Kore 4.2.1 Android Cep Telefonu Özellikler: Ücretsiz Teslimat / Kargo Ürün Detayı: Samsung Galaxy S4 I9500 çift ...

 • herhangi bir ekran öğesine dokunun ve Ana ekran tuşuna basılı tutun: Görev yöneticisi erişmek için aşağıdaki talimatları izleyin. Görev yöneticisi simgesine dokunun. Aşağıdaki seçenekler mevcuttur: Etkin uygulamalar. Ekranlar ...

 • Üç faktör online alışveriş Ahaa yapmadan önce, bu web sayfasının bu yerde bu makaleyi ilişkin onun iyi tartışma, ben şu anda beni ayrıca yorumlama böylece tüm bu okudum dikkat ...

 • Nasıl Samsung LN46C630 Titreme sorunu garanti süresi dolduktan sonra Samsung LN46C630 TV ekran titremesi ile ilgili bilinen bir sorunu var Tüm Ürünleri Göster düzeltmek için. AT 150 $ ödemek yerine ...

 • Samsung Galaxy S1 Samsung Galaxy S Hakkında Android Telefon geliştirilen ve Samsung Electronics tarafından 2 düzine ile üretilmiştir mobil yakışıklı tasarlanmış bir Android destekli akıllı telefon ...


Warning: include_once(/home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/nerede/nerede-benim-samsung-galaxy-s4-ekranı-tamir.php on line 134

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/nerede/nerede-benim-samsung-galaxy-s4-ekranı-tamir.php on line 134