Uygulama her yerde çatlak

Android güvenlik Webroot SecureAnywhere Premier

Webroot SecureAnywhere Premier tüketici ve KOBİ Android kullanıcıları için bir göz değer olduğunu tam özellikli Android güvenlik çözümüdür.

Android güvenlik Faiz Android daha güvenli bir mobil kurumsal işletim sistemi yapmak için Android L ve diğer yeni hamle serbest bırakılması ile tüm zamanların en yüksek yer almaktadır. Eğer göz ardı edilmemelidir Bir Android güvenlik oyuncusu Webroot olduğunu. Geçenlerde Android 4.4.2 KitKat güncellendi benim Samsung Galaxy Tab 3 şimdi yaklaşık bir ay boyunca bulut tabanlı SecureAnywhere Premier ürününü dışarı test ettik. Webroot nezaketle bir değerlendirme sürümü ile bana sağladı.

Uygulama her yerde çatlak

Webroot SecureAnywhere Premier uygulamaların bilgilere erişmek ve pilinizi tüketebilir tehdit ve kötü niyetli davranışları, monitörler için tarar. Aynı zamanda uzaktan kilit bulun ve kaybolması veya çalınması durumunda cihazınızı silebilirsiniz.

Webroot SecureAnywhere Premier Başlarken

Webroot SecureAnywhere Premier Google Play'den bir olarak yüklenebilir. Bir ücret tabanlı önde sürümü ve ücretsiz bir sürümü var. Bu makalenin amaçları için, ben ücretsiz sürümü indirilebilir ve Webroot tarafından bana verilen bir seri numarası ile Webroot SecureAnywhere Premier yükseltti.

Not: Ben premier sadece metinde özellikleri işaretledim.

Google Play'den uygulamayı indirdikten sonra, yeni bir hesaba mevcut Webroot hesabına veya kurulum giriş için seçeneğiniz vardır. Kurulum uygulaması için Hakkında ekranda kendilerini sıkışmış bulabilirsiniz yerine Hakkında butonuna dokunun daha az deneyimli Android kullanıcıları hariç standart şeyler. Sen SecureAnywhere web portalına giriş için kurulum bir hesabınızın olması gerekir.

Etkinleştirilmesi Cihaz Yönetimi size kurulum için Webroot hesabı sonra olur. Etkinleştir cihaz yöneticisi iletişim kutusu iyi tasarlanmış ve açıkça yazılı olduğunu.

SecureAnywhere ayarlayın ve unutun - bir ve tüm teknik yetenekleri mobil kullanıcılar için gerekli seçenek olmalıdır. mümkün olduğunca kullanıcılar için mobil güvenlik prova Bozmak bir benim "mobil güvenlik kitap" olması gerekir.

Uygulama her yerde çatlak

Güvenlik seçeneklerini ayarlama

güvenliği ayarlama iyi düşünülmüş. Ben güvenlik için PIN seçeneğini seçtim. Benim Galaxy Tab ilk tarama herhangi bir sorun tespit göstermezken (Sonra tekrar bu tablet çok dışarı almaz). Güvenlik ekranı biraz çıplak kemikleri olduğunu ve çoğu Android kullanıcıları için serin iken, daha acemi Android kullanıcıları Antivirus ve Güvenli Web Tarama seçenekleri hakkında biraz daha fazla bilgi ile yararlanabilir.

kimlik ve gizlilik güvenliğini

Kimlik ve Gizlilik seçenekleri Kayıp Cihaz Koruma ve uygulamalar cihazınızda erişimi hangi bilgileri görür bir App Müfettiş bulunur. İlk Kimlik açtığınızda & Gizlilik ekranında, dikkat edilmesi gereken öğeler olduğu istenir. Aşağıdaki şekil Kimlik ve Gizlilik ekranın bir örneğini göstermektedir:

Kimlik ve gizlilik ekran

Kayıp cihaz koruma

Webroot SecureAnywhere cihaz koruma özellikleri mobil cihaz yönetimi (MDM) ve kurumsal mobilite yönetimi (EMM) ile flört kaybederken, bu mutlaka kötü bir şey değil ve arayan orta ölçekli işletmeler (KOBİ'ler), serbest ve yüklenicilere küçük Anywhere cazip Webroot Security yapar güvenilir ve maliyet etkin bir bulut tabanlı Android güvenlik çözümü. Aşağıdaki kayıp cihaz özellikleri içerir:

 • kaybolması veya çalınması durumunda Android cihazı kilitlemek
 • cihazın GPS üzerinden Android cihaz bulun
 • Cihazınızı yakın bulmalarına yardımcı olmak için (Webroot bu "çığlık" olarak adlandırdığı) bir uyarı sesi
 • kaybolması veya çalınması durumunda (Premier yalnızca özelliği) cihazından verileri silmek
 • Birisi SIM kartı kaldırır otomatik olarak Cihazınızı (Premier yalnızca özelliği) kilitlemek
Uygulama her yerde çatlak

Lost Cihaz Koruma vurdu, ben Aygıt Koruması ON ayarlamak için zaten olduğunu görebiliyordu. Benim cihazın kaldırma ve cihaz yönetici ayarlarını korumak için Şifre Koruma döndü. Aşağıdaki şekil Kayıp Cihaz Koruma ekranın bir örneğini göstermektedir:

Kayıp cihaz koruma ekranı

alındıktan Kayıp Cihaz Koruma komutları bir denetim izi sağlar ekranın alt kısmında bir komut Günlüğü seçeneği de var.

Uygulama Müfettiş (Premier özelliği) Benim Android etrafında yazma geçmiş ve kurumsal mobil güvenlik bazı Android uygulaması ve ağ bağlantısı kaygıları değindi beri benim için güvenlik uygulamasının en ilginç parçası oldu. Uygulama Müfettiş uygulamalar hangi tanımlar:

 • SMS ve MMS Erişim mesajları
 • size bildirilmeden ek masraflar için telefon görüşmesi yapmak
 • Kimlik hırsızlığı için sizi riske olabilir hesabınızdan bilgilere erişin
 • GPS veya ağ üzerinden konumunuzu takip

Örneğin, aşağıdaki şekil Uygulamalara benim cihazda hassas bilgilere potansiyel var erişimi gösterir:

Hassas bilgilere erişebilir Uygulamalar

Sen uygulamalar ağ (Premier özelliği) erişen pil kullanım bilgileri ve monitör görüntüle edebilirsiniz. Pil Monitörü iyi tasarlanmış ve okunması kolay.

Ağ izleyicisi uygulamalar ağa erişen hangi bir aydınlatıcı resmini sunabilir. Ben Android güvenlik veya kim yeni kullanıcıların cihaz ağ kontrolü ile etkileşim konusunda daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız öneririz bu çıkışı (Eğer sık ​​sık kamu Wi-Fi kullanmak özellikle.) Bu gördükleriniz bir örneğini göstermektedir ağ izleyicisi:

Web'de SecureAnywhere

"Güvenlik Kodu (küçük harf duyarlı) bir giriniz DÖRDÜNCÜ ve BEŞİNCİ karakter" gibi bir güvenlik sorusu web giriş için giriş onayı, hesabınız için web portalı oturum açarak rahatsız alabilirsiniz. Eğer giriş ve Mobil Güvenlik tıkladıktan sonra Ancak, hesabınızda ve görünümü mobil cihazları yönetebilir iyi tasarlanmış bir portal erişebilirsiniz:

 • Güvenlik Durumu
 • tarih
 • Kayıp Cihaz Koruma

Son düşünceler

Webroot güvenlik Anywhere, kolay kurulum ve kurumsal Android kullanıcıları ile tüketicinin ihtiyaçlarına cevap verebilecek özelliklere sahip başlayarak gibi bir çok şey var. kayıp cihaz özellikleri tam gelişmiş MDM / EMM çözüm işlemek için oldukça hazır olmayan KOBİ'ler ve diğerleri, çekici olmalıdır.

İlgili Mesajlar

 • genellikle normal kullanıma kapak normal bir engelleyen hem de eğer sadece kaplıdır giymek genel garanti koşullarını aşağıdaki gibi normal bir AppleCare planı kazara hasarları kapsamaz ...

 • Hafta sonu boyunca Caitlin Corsetti tarafından Telefonunuz Salı Mart 19, 2013 kırmak What To Do, benim telefon kırdı. Telefonumu kırdı tarafından Ve ben neredeyse yokluk içine paramparça demek ...

 • Minecraft ripoff App Store'un en iyi 5 Mark aşağı ... başka bir iPhone kaza içine fırlamış. Piyasaya ilk günden bu yana iPhone çatlama oldu. iPhone'un cam ekranı olabilir ...

 • Dosyalara Her Uygulama Free Download: Google FilesAnywhere indirmek tarafından oluşturulan Android Uygulamaları Dosyalara Her Android uygulaması ücretsiz apk oyun ve dosya cep telefonları ve Anywhere uygulamayı yükleyin ...

 • AppAnywhere Anında Windows XP, Vista, Windows 7, 2003 SBS veya 2008 SBS Server (32 veya 64 bit) üzerinde olağanüstü bir çok kullanıcılı erişim sistemini sunuyor! Eğer değer katmak isteyen varsa ...


Warning: include_once(/home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/nerede/uygulama-her-yerde-atlak.php on line 151

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/nerede/uygulama-her-yerde-atlak.php on line 151