wifi olmadan müzik dinleyebilirsiniz iphone uygulaması

Nasıl veri yakmadan Apple Müzik dinlemek için

Rob Lefebvre • 12:30, 6 Temmuz 2015 tarafından

  • haber
  • gazete bayii
  • En iyi hikayeler
veri geçkin ücretleri ödemeden Amy dinleyin.

Fotoğraf: Mac Rob Lefebvre / Cult

Apple Müzik herhangi bir zamanda kendi kütüphanesinde şarkı on milyonlarca herhangi dinleyebilirsiniz böylece bir veri bağlantınız var varsayarak, dizayn, kalbinde bir akış çözümüdür.

wifi olmadan müzik dinleyebilirsiniz iphone uygulaması

Bu gün olsa da, sınırsız veri planları kuraldan ziyade istisna vardır, bu yüzden biraz daha az savurgan böyle bir veri-yoğun çözümün kullanımı ile olmak isteyebilirsiniz.

Apple Müzik size veri kapağı takip ediyoruz eğer bir nimet olabilir çevrimdışı dinleme için iPhone veya Mac için şarkı, albüm ve şarkı listelerini kaydetmenize olanak verir.

İşte gerçekleşmesi için nasıl.

Tüm bu işi yapmak için iCloud Music Library etkinleştirmeniz gerekir. Bu tam ilgili konularda farkında değilseniz bazı sorunlara neden, işte o kadar mutlaka okuyun olabilir.

Mac

iTunes başlatın ve Mac için indirmek istediğiniz bir albüm, şarkı veya çalma listesine tıklama. Ben denemek için "Sun" Into, Bassnectar inanılmaz yeni sürümü seçti.

Eğer iTunes albüm (veya şarkı veya çalma listesi) kazanılmış sonra, başlığın sağında küçük üç nokta tıklayın ve My Music ekle seçin. Ardından, iTunes penceresinin üst kısmında Müziğim sekmesine üzerinde hop ve tıklama. Kaydırmanız veya Apple Müzik albümü bulmak ya da orada Çalma listesine arama yapabilirsiniz.

parçayı indirmek için, indirmek istediğiniz albüm, çalma listesi veya şarkı için (aşağı ok alt çıkan küçük bir bulut gibi) küçük iCloud butonuna tıklayın. Boom! Veri olmadan pişirme ediyoruz.

Eğer bilgisayarınızı kapatıp şarkı almak sadece sağ iTunes Müziğim bölümünde parça (ya da albüm ya da çalma listesi) adını tıklayın ve ortaya çıkan bağlamsal menüden İndir kaldır seçim istesin.

iPhone

iPhone Müzik uygulaması biraz daha kolay şeyler yapar. Eğer iPhone uygulaması başlattı sonra, sadece cihazınıza indirmek istediğiniz şarkı, albüm ya da çalma listesine gidin ve başlığının sağındaki üç nokta üzerine dokunun. Büyük bir slayt menüsü alırsınız ve orada mevcut Çevrimdışı Yap dokunabilirsiniz. Bu hedef müzik indirme yanı sıra Müziğim eklemek olacaktır hem de. (Bir Wi-Fi veya veri ağına bağlı değilse) iPhone otomatik olarak parçaları indirmek ve daha sonra istediğiniz sıklıkta indirilen şarkıları dinleyebilirsiniz. Kullanılabilir olun müziğin her bit Çevrimdışı iPhone depolama alanının bazı alacak, böylece cihazınızdaki medya alanı için veri ağı ticaret olduğunuzu unutmayın.

wifi olmadan müzik dinleyebilirsiniz iphone uygulaması

My Music eklemek müzik tüm Apple Müzik cihazlarda görünecektir; Amy Winehouse albümü benim Mac üzerinde gösterdi iken benim iPhone (dolayısıyla My Music ekleyerek) indirmek için kullanılabilir yaptıktan sonra Bassnectar en albüme Müzik bölümünde benim iPhone benim için geldi.

indir durumu benim Mac Bassnectar indirmek için tek cihaz iken benim iPhone Amy Winehouse indirilen, yani olsa da, cihaz özeldir.

Çevrimdışı olduğunuzda Şimdi ise, daha fazla müzik dinleyebilirsiniz. Teşekkürler, Apple Müzik!

İlgili Mesajlar

  • Syncios - Transfer Müzik Bilgisayar iPhone 4S Kamera Roll Herkes Free iPhone 5S Fotoğraf Kayıp Case iTunes yardımı ile bir iPhone 4S üzerine müzik almak için ne kadar kolay olduğunu bilir, ama ...

  • IPhone Günümüze SoundCloud'dan Müzik İndir Nasıl, çoğu insan sevdikleri sanatçıların en yeni pistlerde ellerine almak için bir müzik aboneliği hizmetine abone. Hizmetler...

  • Top 3 Yolları Çoğu durumda iPhone / iTouch veya diğer MP3 çalarlar için özgür Müzik almak, biz onlar için ödeme müzik sağlayıcılarının / perakendeciler müzik indirme. Belki tek bir şarkı için fiyat ...

  • .... IPhone için Amazon Müzik, Amazon Müzik uygulaması ile iPad, iPod touch Hakkında oynayabilir veya iOS 7 veya daha yüksek çalışan touch iPhone, iPad ve / veya iPod müzik kitaplığından müzik indir

  • IPhone / iPod Touch Müzik Bedava Müzik İndir nasıl bu kadar derin, iPhone ve iPod kullanıcıları büyük kulanıcılara olmak için doğal elma ekosisteme işlemiş. Aslında, ...


Warning: include_once(/home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/nerede/wifi-olmadan-mzik-dinleyebilirsiniz-iphone.php on line 126

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/nerede/wifi-olmadan-mzik-dinleyebilirsiniz-iphone.php on line 126